Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

D

devojcence

Гостин
epa ne si go razbral muabetot :PP abe ne se smuvala so drug.nego na istiot prethodno mu go pravela toj muabet ko ne sum za decko. ps: ke se potrudam drug pat poubavo da pisuvam :P:toe:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Не знам што да речам ама штом таа му дала на дечкото до знаење дека не е заинтересирана за него нека не и е чудно што тој ништо не превзема
 
J

Johnny Stulic

Гостин
eve i jas ke napisam nesto za da mi kazete sovet za drugarkami. pa se zapozna so eden decko izleze nekolku patii toj probal ko zainteresiran ali ona nekjela pa posle se smuvala i utredenta tipot i pisal poraka ko kako si ?i tolku i sega go nemalo. so da pravi ?jas i vikam da go batali vie so misliste??a prethodno mu zborela ko ne sum za decko u momentov isl.muabeti mu pravela.
i posle otkako doslo do baknezi utredenta tipot ja ignorira drugarka ti ako pravilno sfativ?

znaci lekot e 76 denari so vklucen ddv vo forma na pravoagolno kutice so naslov Colgate ili pak Zolto kartonsko Kolynos mozda zasega ovoj momak e izguben zasegogas naredniot pat redovno perenje na zabi sekoj den so poseben beleg pred iskacanje u grad
 
D

devojcence

Гостин
drugiot den i pratil poraka i ona vratila na porakata i tolku go nemalo posle toa tipot.kako da se svati toa ??
 
D

devojcence

Гостин
a ne i pratil poraka za da prodolzat ,zainteresiran ili slicno ?ili samo od kultura so bi rekol ti :P>> so da i kazam na drugarkata batali go ?? :)
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Како се преболува девојка која ја сакаш.на која мислиш постојано,за која неможеш да помислиш ништо лошо??
Како да погледнам друга девојка кога сите ги имаат нејзините очи??
Како да се семам кога,кога и да сакам да го направам тоа ја гледам нејзината насмевка?
М? Некој?
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
ke ja nateras da te iznervira ki slapnes edna i gtovo
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Како се преболува девојка која ја сакаш.на која мислиш постојано,за која неможеш да помислиш ништо лошо??
Како да погледнам друга девојка кога сите ги имаат нејзините очи??
Како да се семам кога,кога и да сакам да го направам тоа ја гледам нејзината насмевка?
М? Некој?
нема лек, те сфакам. .. само времето ке ти помогне. Биди со други колку сакаш но само нив ке ги повредуваш. ..
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
нема лек, те сфакам. .. само времето ке ти помогне. Биди со други колку сакаш но само нив ке ги повредуваш. ..
Кој рече дека нема лек:)

Дружење, излегување, забавување. Само тоа му е мајката.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
нема лек, те сфакам. .. само времето ке ти помогне. Биди со други колку сакаш но само нив ке ги повредуваш. ..
Кој рече дека нема лек:)

Дружење, излегување, забавување. Само тоа му е мајката.
Да ама со тек на време, ако сакаш дома не се прибери. .. тоа ти е, за еден ден нема да биде, како шо реков. .. со тек на време

иначе офтопик, мое мислење колку и да се шеташ и забавуваш или дома да седиш и да се пијанчиш, болката за исто време поминува..
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Кој рече дека нема лек:)

Дружење, излегување, забавување. Само тоа му е мајката.
Се си е тоа ок. А што кога ќе се вратиш дома? Кога ќе легнеш,ќе затвориш очи и ќе ја видиш пред ребе?
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Па за тоа ти велам нема лек. .. мора да помине време чоече, да се оладат чуствата, ама пак скокај ме мене, шо знам јас. Јас сум само еден глуп 16годишњак. :smir:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Па небеше тоа за тебе пишано де. Добар си ти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom