Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Едно време работев со едни дечки у една фирма...вода не пиев намерно да ожеднам повеќе. По три пива после работа стандард беше, амстел....порано маваше на јачмен. Први голтки...тоа е оргазам, кратки затоа што е камен ладно, здив ти се зема.
Ај сеа прај ми лиги. :D
И мене ми беше едно време многу незгодно во друштво, сите одма за пиво се фаќаат, па уште јас последен нарачувам. Веќе се навикнав да ме зезаат дека не пијам воопшто.
 
C

CoolIris

Гостин
Ај сеа прај ми лиги. :D
И мене ми беше едно време многу незгодно во друштво, сите одма за пиво се фаќаат, па уште јас последен нарачувам. Веќе се навикнав да ме зезаат дека не пијам воопшто.
Тебе ќе те зезаат зошто не пиеш ништо, мене зошто пијам пиво.... затоа што дама не смее да пие пиво. :place:
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Тебе ќе те зезаат зошто не пиеш ништо, мене зошто пијам пиво.... затоа што дама не смее да пие пиво. :place:
Јас не сум видел женско без пиво во рака, кога излегувам. :toe:
 
C

CoolIris

Гостин
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Стакло само од флаша и се пие. :D
Дамата ја прашав.....;)
Автоматски споено мислење:

Сегде жени, нигде ДАМА :LOL:.


Душо немам проблем и од флаша да го пијам. If men can do it, i can do it better :love:
Затоа ти се смеат...биди права дама, налиј си во чаша:)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Тебе ќе те зезаат зошто не пиеш ништо, мене зошто пијам пиво.... затоа што дама не смее да пие пиво. :place:
Ти си моја крвна група, јас не користам чаши.....да не се мие за џабе. А и бољи звук дава :ајнапиво:
Автоматски споено мислење:

Затоа ти се смеат...биди права дама, налиј си во чаша:)
Дама има у шах, ама не сум видел да пие од чаша :D
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Никако, тебе кригла од литро ќе ти најдеме да изгледаш моќно како нас :love:
..и едно наравоучение на темава да оставиме...Пијте пиво и нема да имате љубовни проблеми:ајнапиво::ајнапиво:
Живели..:ајнапиво:
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
..и едно наравоучение на темава да оставиме...Пијте пиво и нема да имате љубовни проблеми:ајнапиво::ајнапиво:
Живели..:ајнапиво:
L'chaim. :pivo2:
Автоматски споено мислење:

Дама има у шах, ама не сум видел да пие од чаша :D
"The queen is so powerful when the king is naked." :ROFLMAO:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom