ЈСП - случки, прашања, дискусии

Z

Zona Pelucida

Гостин
Мислам дека нема никој на форумов што е поизреволтиран од мене кога станува збор за градскиот превоз. Се работи за браќата од другата вероисповест.
1. Ми пљукаат сончоглед над глава
2. Лупаат ко мајмуни по автобусот
3. Ги рокаат мобилките до даска со некое пискаво нусе како пее
4. Пушат цигари унутра
5. Урлаат, се дерат, вриштат.
И најтрагично коа доаѓа контрола нив не им бара карта. И после сакале права,абе ајде.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Shit, утре ќе бидам принуден да се возам кај идиотите од 23-ка.
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Колку се софпаѓа темава со песнава :D
Сигурно дечкиве биле инспирирани...
(да, да, Македонци се :))
 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
Мислам дека нема никој на форумов што е поизреволтиран од мене кога станува збор за градскиот превоз. Се работи за браќата од другата вероисповест.
1. Ми пљукаат сончоглед над глава
2. Лупаат ко мајмуни по автобусот
3. Ги рокаат мобилките до даска со некое пискаво нусе како пее
4. Пушат цигари унутра
5. Урлаат, се дерат, вриштат.
И најтрагично коа доаѓа контрола нив не им бара карта. И после сакале права,абе ајде.
Тотално се согласувам со тебе...
П.С. Никот ти е многу автентичен... :D Zona Pelucida беше кај јајце клетката така?
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Греота се ретардираните луѓе, ама еден што има од кисела вода, значи се качува у автобус, ај тоа што ти збори без врска ок, ама ПЛУКА БЕ, ќе си отвори прозор и тушира луѓе по улица.....еднаш му збореше на еден и овој му врза шамар, и овој ретардираниов го плукна онака сочно од позади.....среќа не виде чоеков иначе јако ќе беше.
 
U

UniqueGirl

Гостин
Греота се ретардираните луѓе, ама еден што има од кисела вода, значи се качува у автобус, ај тоа што ти збори без врска ок, ама ПЛУКА БЕ, ќе си отвори прозор и тушира луѓе по улица.....еднаш му збореше на еден и овој му врза шамар, и овој ретардираниов го плукна онака сочно од позади.....среќа не виде чоеков иначе јако ќе беше.
Јебига, К.Вода и све је могуче.
Еднаш ментишов му се утрчуе на еден, и овој ПлаС прао у фаца го р'ка.
Ебати гнасните. :pos:
Инаку, слабо се возам у бус, особено у 24.
Едноставно да вдишуеш ваздух со припорчани више од 10 минути ти е еквивалент на суицид. :pipi:
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.807
Поени од реакции
4.499
зошто така викате за автобусите бе
па убаво е коа замирисува на пот
знаете дека работеле луѓето
и ако нема клацкање факт не е интересно:toe:
 
Член од
28 април 2010
Мислења
18
Поени од реакции
2
Абе луѓе тој од 24 е ѕвер човек :zver: Еднаш седеше до мене али пошо сум јас заштитен вид со ЗАКОН ништо не можеше да ми напраи :baeh: Хахахахааа... Се шалам. Искрено.... Избегав :(
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Абе луѓе тој од 24 е ѕвер човек :zver: Еднаш седеше до мене али пошо сум јас заштитен вид со ЗАКОН ништо не можеше да ми напраи :baeh: Хахахахааа... Се шалам. Искрено.... Избегав :(
Хахаха зависи со кој, има двајца ретардирани. Едниот е црн и ептен многу ама премногу смрди и секад некои документи "дешифрира" на глас, а другиот е стар со бела коса и рка. Инаку со 24 до кисела вода и припор се издржува некако, али со таа до сопиште што иде.....не баш!
 
Член од
28 април 2010
Мислења
18
Поени од реакции
2
Абе тој со бела коса. Иначе тој е ... Ај не вреди да се коментира треба да се доживее. Сите вие што се немате возено во 24 качете се и доловете го моментот. :wink:
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Незнам дали знаеш али него го викаат авиони, демек кога ќе му кажел некој авиони и овој легнувал на земја незнам паничел нешто :vozbud:
 
Член од
28 април 2010
Мислења
18
Поени од реакции
2
Хахахахахахааа... Па вреди да се проба тоа. Инаку коа се возев еднаш со него почна по седишта да се качува и да рипа :music3: и после до него седна една бабичка и ја тегнеше за рака :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom