Stefan-kobe
Поени од реакции
107.439

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • Тргни го Марио од профилна - гаден си. + го мувлаш да не ебе форумџики а сирот се труди нај!
    Стефан ЦОБЕ - Готово, се УГУШИВ!
    G
    Твое мислење за тенисов вечер, ќе земе Бердих бар сет на Федерер ?
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Па јас мислам да, ама имај на ум дека Бердих е сероња против појакиве тенисери. Вака по игра и форма мислам да, Бердих игра одлично во последно време, а Федерер и влече некоја ситна повреда од Париз и Базел.
    Лол.

    Каков Cyber фак си ти 4ове4е :)
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Ne kapiram... Inbox pisi
    Деко reloaded!
    Деко reloaded!
    Сајбер Маафака брат4е. Казанова на виртуелниот простор. Ебач Ебача .... :)

    Пола форум го изеба Стефан - Коби а Деко е сув ко пустината Гоби :P
    Нели бе во тоа Вебо беше тренер еден Гац? :D Истиот човек да не е тој што го спомна во Вардар темата? :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Не не, Домле е друг, Гац е друг. Беше и Гац тренер али на други генерации. :D
    Неам појма фразава "Не постоиш" од што е излезена али ептен ми е смешна :D

    П.С. Изгуби кладба за аватаров или по твоја желба е ?
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хахаха не знам, онака ни текна со Џонтра.
    Иначе не, сам си го ставив, јака ми е сликицата. :D
    Дури сеа видов не туку мрси за сплавојте,а и нигде не сум спомнал кованје,ок де може флаши да ковам тоа да D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Hhaha sto ima veze be, da ne e loso da kovas srbinki? :D Najbolje zeni na svetot se majke im ga spalim. :D
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Што јест јест,нису лоше бајо мој
    Фејл ти е сликата, јас како роден у септември имам размислувано за ова. За дете да се роди треба минимум цели 9 месеци, што значи дека треба најрано до 1ви октомври. За тие у октомври ти важи повеќе, со чесни исклучоци :D
    Џ
    Џонтра Волта
    Рики ти не размисли дека може како 7мо месечно си роден? Затоа ваљда си останал недоволно развиен штом слушаш турбофолк, логично.
    RickyLFC9
    RickyLFC9
    Има логика. Башка у инкубатор сум роден ко емигрант у Холандија, сигурно намерно ме сјебале.
    Џ
    Џонтра Волта
    Ауууу па ти си брат забеган случај бе, у Холандија си роден и пак си испаднал ваков сељак што слуша турбофолГ... сигурно сестрите таму ти дувале џоинти у иМкубаторот.
    Ако де, навикната сум, тие што не плаќаат на работа на мене се празнат :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хахахаха ја да се нашалам секако, не дека пцујам по девојчиња. :D Пошо е УБЕР интересно у моментов, нели. :D
    I
    Ilumious
    хахахаха јасно уживај :D
    Џ
    @the_kop не си играј со Фил Џексон, многу разбира кошарка, крв му ебам кривопаланечка!
    • Ми се допаѓа
    Reactions: the_kop
    the_kop
    the_kop
    Го читам, напад од рогови било старо од Дедо Ное, а и во НБА го играат овој напад. Туку и тие таму се старомодни, само нашиов иновативен Фил Џексон има исцртано напади кои уште таму не им се познати.
    Џ
    Џонтра Волта
    Ќе ги видиш децата на мзт за 10 години шоќепраат.
    the_kop
    the_kop
    Еве го гледам овој, во 2011 година беше 5ти пик на драфтот. Ама сега на одмор е во Кривапаланка.
    G
    Колкави се шансите на Шарди против Чилич според тебе ме интересира ?
    Џ
    Џонтра Волта
    Maли.
    трењер и флизура, врвот!
    Џ
    Џонтра Волта
    И ја и реков во темата, немој леандро те молам, а она мислела така треба хахахаха :Д
    Џ
    Џонтра Волта
    Имав еден другар у основно заедно учевме и пред секој час на физичко ме прашуваше, абе ќе треЊираш?
    I
    Ilumious
    Не, ќе ми се растури фЛизурата :v покооперација збор од треЊер здравје :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom