Stefan-kobe
Поени од реакции
102.962

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Тргни го Марио од профилна - гаден си. + го мувлаш да не ебе форумџики а сирот се труди нај!
  Стефан ЦОБЕ - Готово, се УГУШИВ!
  G
  Твое мислење за тенисов вечер, ќе земе Бердих бар сет на Федерер ?
  Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Па јас мислам да, ама имај на ум дека Бердих е сероња против појакиве тенисери. Вака по игра и форма мислам да, Бердих игра одлично во последно време, а Федерер и влече некоја ситна повреда од Париз и Базел.
  Лол.

  Каков Cyber фак си ти 4ове4е :)
  Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Ne kapiram... Inbox pisi
  Деко reloaded!
  Деко reloaded!
  Сајбер Маафака брат4е. Казанова на виртуелниот простор. Ебач Ебача .... :)

  Пола форум го изеба Стефан - Коби а Деко е сув ко пустината Гоби :P
  Нели бе во тоа Вебо беше тренер еден Гац? :D Истиот човек да не е тој што го спомна во Вардар темата? :D
  Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Не не, Домле е друг, Гац е друг. Беше и Гац тренер али на други генерации. :D
  Неам појма фразава "Не постоиш" од што е излезена али ептен ми е смешна :D

  П.С. Изгуби кладба за аватаров или по твоја желба е ?
  Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Хахаха не знам, онака ни текна со Џонтра.
  Иначе не, сам си го ставив, јака ми е сликицата. :D
  Дури сеа видов не туку мрси за сплавојте,а и нигде не сум спомнал кованје,ок де може флаши да ковам тоа да D
  Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Hhaha sto ima veze be, da ne e loso da kovas srbinki? :D Najbolje zeni na svetot se majke im ga spalim. :D
  Nino Manchester
  Nino Manchester
  Што јест јест,нису лоше бајо мој
  Фејл ти е сликата, јас како роден у септември имам размислувано за ова. За дете да се роди треба минимум цели 9 месеци, што значи дека треба најрано до 1ви октомври. За тие у октомври ти важи повеќе, со чесни исклучоци :D
  Џ
  Џонтра Волта
  Рики ти не размисли дека може како 7мо месечно си роден? Затоа ваљда си останал недоволно развиен штом слушаш турбофолк, логично.
  RickyLFC9
  RickyLFC9
  Има логика. Башка у инкубатор сум роден ко емигрант у Холандија, сигурно намерно ме сјебале.
  Џ
  Џонтра Волта
  Ауууу па ти си брат забеган случај бе, у Холандија си роден и пак си испаднал ваков сељак што слуша турбофолГ... сигурно сестрите таму ти дувале џоинти у иМкубаторот.
  Ако де, навикната сум, тие што не плаќаат на работа на мене се празнат :D
  Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Хахахаха ја да се нашалам секако, не дека пцујам по девојчиња. :D Пошо е УБЕР интересно у моментов, нели. :D
  I
  Ilumious
  хахахаха јасно уживај :D
  Џ
  @the_kop не си играј со Фил Џексон, многу разбира кошарка, крв му ебам кривопаланечка!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: the_kop
  the_kop
  the_kop
  Го читам, напад од рогови било старо од Дедо Ное, а и во НБА го играат овој напад. Туку и тие таму се старомодни, само нашиов иновативен Фил Џексон има исцртано напади кои уште таму не им се познати.
  Џ
  Џонтра Волта
  Ќе ги видиш децата на мзт за 10 години шоќепраат.
  the_kop
  the_kop
  Еве го гледам овој, во 2011 година беше 5ти пик на драфтот. Ама сега на одмор е во Кривапаланка.
  G
  Колкави се шансите на Шарди против Чилич според тебе ме интересира ?
  Џ
  Џонтра Волта
  Maли.
  трењер и флизура, врвот!
  Џ
  Џонтра Волта
  И ја и реков во темата, немој леандро те молам, а она мислела така треба хахахаха :Д
  Џ
  Џонтра Волта
  Имав еден другар у основно заедно учевме и пред секој час на физичко ме прашуваше, абе ќе треЊираш?
  I
  Ilumious
  Не, ќе ми се растури фЛизурата :v покооперација збор од треЊер здравје :D
  Џ
  Чим памтиш очекувам и поклон да ми купиш :D
  Фала однапред. кис4е
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom