.Sky.
Поени од реакции
7.241

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Се надевам дека се смееш затоа што се посети дека оваа маица беше хит пред 15 години а не дека ја гледаш првпат.
    Некој го гледал Битка за Севастопол :)
    .Sky.
    .Sky.
    Да, го гледав пред некој ден. Филм за оскар, доколку сакаш филмови врз база на вистинска приказна, погледни го нема да зажалиш ;)
    Беркут
    Беркут
    Уште во јуни го гледав :) Добар е :) затоа те сетив по сликата :)
    Мада сепак мислам дека овој е подобар :)
    https://www.youtube.com/watch?v=B11CLxzhqPg
    .Sky.
    .Sky.
    Го погледнав трејлерот и навистина нуди добро време. Го ставив на листа за гледање така да ќе го гледам утре. Фала ти :)
    Fala za tvojot trud no namerno go staviv imeto na temata na latinica.
    Drug pat pred da napravis nesto prvo prasaj i vrati go staroto ime na temata ,, Omileni mak rap pesni'' .
    Have a nice day :)
    .Sky.
    .Sky.
    Во ред е сето тоа но на форумов е задолжително пишување на кирилица така да и насловите на темите мора да се на кирилица. Во иднина кога ќе отвараш тема пожелно е да пишуваш на кирилица инаку во спротивно ќе биде изменето.
    Da li mozes da doznaes kade moze da se izdade kniga i kolku pari?
    • Ми се допаѓа
    Reactions: .Sky.
    .Sky.
    .Sky.
    Колку тиражи планираш да пуштиш? Кажи ми отприлика и ќе ти кажам цена...
    Salitos
    Salitos
    Sto znam,100?! Treba i lektor,pisi vo privatni poruki ako ne e za javno.
    .Sky.
    .Sky.
    vo red ke ti pisam :)
    Скај, што бидна со радиото? Толку ли беше?
    .Sky.
    .Sky.
    Не е толку но моментално нема многу членови кои сакаат да пуштаат музика. За да има целодневно радио треба повеќе членови се надевам од септември ќе почне убаво со работа..
    • Ми се допаѓа
    Reactions: .Sky.
    .Sky.
    .Sky.
    Ќе видиме баш што квалитет е... а и ќе слушнам некои останати песни кои се на неговиот канал кои се со добар квалитет...

    Инаку зошто се избришала? приватна работа... :)
    wot
    wot
    да не ви е заеднички сега профилов хахахах :)) се шегувам, во ред. :)
    .Sky.
    .Sky.
    Да заедничка ние погледни две лепоти на слика :D
    вага си во хороскоп? :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: .Sky.
    .Sky.
    .Sky.
    Хороскоп: Вага
    Подзнак: Водолија
    Месечина: Скорпија

    :D
    коцка
    коцка
    не знам дали негде сум видела ама кога помислив што знак би можел да си прво ми дојде вага :)
    MIL ke ti ja zeme rabotata po temite vo Ljubov :D
    .Sky.
    .Sky.
    Не се работи за натпревар туку работата е што читајќи темите за љубов доста читам негови постови каде што изјавува љубов а утре дента се жали... и сл. секогаш пишува за анонимна личност. Затоа наградно прашање е во кој е заљубен сето ова време... :D
    Оној кој се познава себеси е независен и нему никогаш не му е здодевно a животот е премногу краток, но тој чекори низ него со голема страст.
    Што направи, најде шолја? П.С. Среќна Нова Година :)
    .Sky.
    .Sky.
    Бев имаше одлични шолји но цената навистина е доста огромна и тоа за една шолја... :/ не купив сеуште бидејќи сакам да си најдам некоја добра но да не биде повеќе од 1,000 ден. Ако знаеш некоја друга продавница кажи ми. П.П.С :D Ти благодарам исто и на тебе среќна нова година, имај повеќе здравје нели најважно,љубов, и повеќе среќни насмевки. :)
    Mortisha123
    Mortisha123
    Знаев дека се скапи, мислев дека се до 1500, ама гледаш поефтини испаднале од моето очекување :) Ако начекам ќе ти кажам. Јас имам пооргинален метод за подарување на чаши. Имам бои за керамика и стакло и си пишувам што сакам ја печам шолјата во шпорет саат ипол и ем оригинална ем не кошта повеќе од 200 ден. :)
    P
    Пријатна предпоследња вечера за овуј годину : )
    Ама не си ги убаво исцитираја тија, погрешија си, требаја си пост куде што вика дека нема да га осети и дека цел ке ни помине, дн : )
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom