.Sky.
Поени од реакции
7.241

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • “Ако можам да посакам нешто за овој свет, тоа би било сите луѓе да чувствуваат разбирање меѓу себе и љубов за сите души на оваа планета”.
  Да не помислиш дека избегав... не, само неможам да прегледувам видеа од телефонов... ќе ја продолжиме дискусијата покасно :D
  .Sky.
  .Sky.
  Ех де има време тука сум јас за дискусија повелеле подоцна :D
  Џ
  Отвори бе тоа темата да гласам, па треба да учам :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Dani
  .Sky.
  .Sky.
  Отворена е
  Среќен нека ти е роденденот колега :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: .Sky.
  .Sky.
  .Sky.
  Ти Благодарам ај повели на торта :p Или по брза пошта да ти пратам во Пп :D?
  Erich Zann
  Erich Zann
  Исто ко да сум јадел. Сполајти :D
  Имај убав провод.
  Procitav na temata FIFa 2014 deka imas link od igrata ,ako moze da mi go pratis vo poraka...???/ Dali za Fifa od linkot vazi videoto sto go imas postirano ??
  .Sky.
  .Sky.
  Штом бидам дома ќе пратам
  Кога ќе ви одземат сè, ќе ви останат двете раце, составете ги една до друга за молитва... Tогаш ќе бидете НАЈСИЛНИ!
  Модатор, намерно или случајно... од возбуда ? :D
  Ај честито друже, со лесно нека оди работата :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: .Sky.
  .Sky.
  .Sky.
  Ти благодарам другар :) Ај со лесно нека е се надевам нема да име некои проблеми :D ...
  брат, стегни тоа ташаците и истрај мушки ;) не знам до колку саато си ама ке помине и таа вечер
  .Sky.
  .Sky.
  Другар 2 ред бул на пат ќе биде и третиот ама ќе идржиме :D Сепак мора да се идржи како и да е...
  Мислам дека расказот во прозни искри ќе биде многу подобар ако го раскажеш во прво лице. :)
  .Sky.
  .Sky.
  Не тие лоша и таа идеја но мислам дека вака е подобро барем за мене...

  Се надевам ти се допадна :)
  Потписот ти е преголем друже, намали го :)
  .Sky.
  .Sky.
  Океј сега ќе го средам ... :D
  ... Љубовта не е нешто со кое треба да тргуваш. Испрати ја и не очекувај кусур. Не биди себичен. ~Тоше Проески~
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom