Кајгана форум

.Sky.
.Sky.
Имам дома квалитетни звучници и слушалки така да ќе ја слушнам тука прво на работа а потоа дома се надевам ќе наидам на навистина добар квалитет, инаку благодариме на споделениот линк :D Инаку се изненадив кога прочитав дека е на psyside каналов...
wot
wot
nenormalen kvalitet se
nego zosto se izbrisala zozava, so se desi? :O
На врв Bottom