Matrix23
Поени од реакции
1.669

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • If I may ask, колку и од кај го зема дресот од Роуз? :)
    Matrix23
    Matrix23
    го зедов од ebay 70$, но немаше опција за Македонија директно, па преку пријател од Америка, ми го донесоја. :)
    Дејмон
    Дејмон
    Ах, така и си мислев. Фала сепак. :)
    Абе брат дај кажи како ја опраи Darksiders со тоа DirectXот и тоа другото што излагаат цело време. И јас го имам истиот проблем..
    Matrix23
    Matrix23
    ah aber nemam kako bese toa, prasaj tamu mislam ke znajt nekoj vo temata
    ob1
    ob1
    Нема везе, средив.. =)))
    Го стаив она второно ливче од тебе без ПСВ, Јуве влезе ај да видиме другите.. :))
    SanIker
    SanIker
    Ај нека издржат овие Сарагоса, редно време е и они да се порадуваат малку.. :)
    Matrix23
    Matrix23
    Изгледа не било редно. Ко ќе играш скапани екипи тоа се дешават :S . А последна и мене ми е на еден тикет колку да се истам ...
    SanIker
    SanIker
    тоа е, Ваљекано играа ко Барса у второ полувреме, овие Сарагоса не можеа да одат сиротите..
    Ф
    Matrix23
    Matrix23
    следан дава гол Њукасл (на 0-1)
    Ф
    Фил Ајви
    а да си напишал под сликата не прочитав тоа, ех да си го ставил Наполи наместо Лацио... Мене Њуксл 1x ја имав ама на нула сум ме извади Наполи сингл тим 1 2+
    Matrix23
    Matrix23
    јбг, ко прочитав лавеци не игра, си реков посигурна е лацио... то е, другава година порадосни-подобитни :)
    Море, имам другарче кој специјално ја купи оригинал SF4 и мава онлајн, дај да се пресметате некако. :)

    Јас му парирав со Кен (он со Риу вежба де), ама ми здосади играта и баталив. :))
    aaahhhahahha...so be tolku napraii...top! neznam vo koja jas toa go bataliv skorz...razgledaj si vidi...koja najmnogu ti faka oko u taa...
    Само уште нешто, мојш да се кладиш ако натпреварот е веќе почнат како на bwin?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom