Recent Content by Matrix23

 1. Matrix23

  Охрид

  Дечки, оние тенискине игралиште кај спортскион шо ги имет напраено агенција за млади и спорт, дали треба да се наплаќаат? Нели беше муабетот дека ќе се беспари за сите ко ги отворија (ова порано ак ми теквит убо така прочитав, ама не сум сигурен). Имаше таму едно чиче, 250 ден сат ми викат, ај...
 2. Matrix23

  Serie A 2019/2020

  Една од најаките лиги во светот, а која Joke лига италијанска е бе човече. Ја одложвет утакмицава заради то шо неможело публика во недела, ама пак затоа можело да се играт понеделник со публика, не бе јеби бе, коронова понеделник не работат изгледа а? Глумат загриженост во федерацијата, а...
 3. Matrix23

  Serie A 2019/2020

 4. Matrix23

  Serie A 2019/2020

  Технички имале посед :pos::pos::pos: ој брат езероно ено кај е, види дан е ладно.
 5. Matrix23

  Serie A 2019/2020

  аку и милан еднаш изгубит, се дешава
 6. Matrix23

  Serie A 2019/2020

  Оооооооооооо пациенти бобобообо о оооо
 7. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  Се заебавам за Торино, зш се многу горе картите :D А јас може гледам карти на страницата, зошто сум регистриран ко фан на Интер, па мене ми покажува повеќе карти дека можам да купам. 202 и 220, 135€ карта. 274, 175€
 8. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  Има уште и за Јуве, ама многу се скапи мамата. За споредба само, за со Лацио картава е 30€, а за јуве 135€ на исто место. :toe:
 9. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  135€ најефтината карта против јуве од Торино да гледаш o_O аирлија работа кинези
 10. Matrix23

  Тасос - островот на сирените

  http://www.atlantis.mk/mk/ponudi?id=48511&title=Hotel+Achilion+-+%D0%A1%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD+%D0%97%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BF&from=&to= Да пише некој збор два дали хотелов се наоѓа на добра локација или да барам некоја друга понуда...
 11. Matrix23

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Пречката ми е отстранета и проблемот решен на 16 јануари. Зошто дури сега би ме барале? 1566045806
 12. Matrix23

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Ми стигнува пораки на мобилен од Telekom MK (каде што имам пријавено пречки од интернет порано) со содржина " +389726331** :Nemam dovolno kredit na mojata smetka, te molam Pobaraj me. " Шо измама е ова ? Намерно ги избришав последните две бројки, да не ѕвоне некој.
 13. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  gg ez
 14. Matrix23

  PlayStation 4

  Може некако да се игра 2v2 online FIFA 19, двајца на еден ps4?
 15. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Не се согласувам со Стефан за Икарди, за Шкрињар да, никогаш нема во Јувентус да оди (барем не директно), ама за Икарди, постои реална можност со сите проблеми шо ги направи. Според мене, се зависи од Јувентус колку го сака Икарди и ќе мора да го претплати за да го земе. Ако е моменталната...
На врв Bottom