ice_cube
Поени од реакции
308

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Не несакам :)
    последниот пат кога игравме ти ме заеба за WOW
    сега ја те заебувам за Star Craft 2
    ........сепак, ке го разгледам предлогот со тоа што ке гледам да соберам +4 играчи за да биде гз преко глава :)
    Нема врска дали имаш или немаш Steam на компјутерот :)
    Него.. види дали си ги ископирал сите фајлови од папката кај што е кракот.. ако тоа не ти помогне, стварно не знам.
    Имаше се продаваше keeway matrix 800 евра ама возено 2 години со поминати 2000 километри. Вака го гледам во одлична состојба е добро зачувано. Ама незнам која му е цената на ново?

    Него за Hamachi знаеш нешто задоволни се што купуваат или не?
    А да си здрав и жив. Е вака сеа :)

    Баш денеска бев да разгледам и имаше едно што ми падна во очи а е емитација на априлија. Не е hamachi туку е нешто Маринело или слично. Убаво е големко уствари огрмоно за 50 кубици а тоа ми се свиѓа. Има 2 години гаранција на неограничен број на километри. Газдата што го продава вика дека стварно е убаво и квалитетно и демек било италјанско некое. 80 км/h одело со двајца и било многу снажно. Само цената му е 1300 евра, а за 1300 би зел keeway. Ама што знам сиве моторчина ми изгледаат како кинески само различно име :). Ај ти кажи нешто препорачај, сакам да е 50 кубици ама да е поснажно д аима сила да влече двајца како што треба а не одвај.

    Фала
    Д
    Поима немам , најверојатно 250ка.
    Д
    Не ме сфаќај ти сериозно дека јас веднаш ќе купам мотор : ) Инаку ваков ми се допаѓа за тинејџери е мислам ...
    Р
    Се надевам и јас иаку never say never:)
    Р
    Хммм би се обидела да го спасам бракот,но ако не упсее ке заминам...зошто да живеам во пекол:D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom