Recent Content by ice_cube

 1. ice_cube

  LCD телевизори

  Здраво :) Деновиве се пуштив низ нептун, техномаркет, сетек, во потрага по телевизор. Првичниот план ми беше 20.000 денари, па испадна нели како и секогаш, отстапување од планираниот буџет и сега буџетот ми е 30.000 денари. 43'' 4к телевизорите се околу 20-25к, а за малце повеќе се добива...
 2. ice_cube

  Совети околу мотоцикли

  Друже не знам колку пари е дукатито али сигурно е над 6 бона, јас би ти препорачал хамачи 250ка супермото/ендуро, ново да го купиш е околу 1800-2200 еура, ке го возиш година дена наваму натаму ќе го навикнеш па после тоа ќе си купиш сериозен мотор. Јас хамачито го фурам веќе 7ма година и немам...
 3. ice_cube

  Совети околу мотоцикли

  Имам Hamachi YS250 и сакам да ги фарбам пластиките зашо ептен се обледени. Препорака за некој мајстор?
 4. ice_cube

  HearthStone

  Ќе си платеше 1600 за гомцето а? :D
 5. ice_cube

  Нови игри

  Многу многу многу јако изгледа, и прича и све остало :) Ѕирнете
 6. ice_cube

  Counter-Strike: Global Offensive

  Има некој за гејм? DMG/LE/LEM
 7. ice_cube

  Counter-Strike: Global Offensive

  Ај некој да објасни со faceit шоеработава, за да ги добиваш тие поените треба да платиш? За да играш требе месечно сабскрипшн? :D
 8. ice_cube

  Совети околу мотоцикли

  Ај ако не електрични скутери да возиме?
 9. ice_cube

  Совети околу мотоцикли

  А сите се бориме за да пука...
 10. ice_cube

  MotoGP 2015

  Си ја зацрни кариерата педерчеquez, никој нема да го сака после ова што го направи!
 11. ice_cube

  HearthStone

  од 21ви ранк до 13ти без да изгубам... skillz it iz :D
 12. ice_cube

  Steam: Официјална дискусија

  Dungeon defenders ја имам како гифт, понудете било што во вредност од 10-15 јурака :)
 13. ice_cube

  CS:GO Кајгана микс?

  Може бе, лесно е за сервер, секој може да креира :)
 14. ice_cube

  Counter-Strike: Global Offensive

  Има ретарди еден тон. Затоа е најубаво да си најдеш петорка и да си фурате :) адд SnagaSex
 15. ice_cube

  CS:GO Кајгана микс?

  И јас сум за :)
На врв Bottom