ice_cube
Поени од реакции
307

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ХаХа.. Ти си бил не се препознав значи, ама ете срамот шо прави :С Инаку другар ми се вика Влатко Миовски, Miovski е на кајгана 2 година е во интернатот Сенич е... Јас сум 3 година и сум од Пехчево ама добро е барем те видов во живо и исто бевме високи :) Исто така беше и другар ми Филип, Filip_5 е на кајгана и он кога те виде и он рече дека си тоа ти :) Поздрав РепsекT :)
  Еј пер а бе да не беше ти тоа пред една бурегџилница во АвтоКоманда ? Мислам дека касно беше околу 12 по полноќ беше ? Не вчера туку претходната вечер ?
  Пошо јас сум од Малешевијата од Пехчево и бев на гости кај еден другар мој тој е во интернатот Сенич и те видов до тебе скоро бев со розов блузон бев : ) ) И му викам на другарот а бе брат ова е Ајвармен-Ајскјуб од кајгана го знаеш и на него му текна : ) ) Ме беше срам да те прашам пошо можеби не беше ти не сум сигурен затоа те прашувам.
  Јас еве на работа чачкам нешто, и си читам по форум.
  Па моментално заиграв една игра сигурно ја знаеш Heroes Of Newerth иначе дота никад не сум играл у живот, па видов тука на форум еден дечко даваше кеј, и викам чек да пробам, па се заиграв.
  И пази се од хакери. :wink:
  тешко .. веќе ја мавам на платен сервер ..
  незнам ни до кој пач сте ни ако да ја средам ... а и пак наново лвлирање до 80ти лвл .. ми се лоши кога ќе ми текне :)
  епа колку што можев да забележам платнени беа, на вертикални риги у разни бои, жолта, помаранџеста, зелена, али преовладуваше кремаста...
  ептен беа 90`s :)
  Јас правам 3 пати неделно, по 100 тина (20x5) на обратна клупа.
  Можеш и секој тренинг ако не те болат :) Мене ме кинат после 2 дена
  Нозе најмногу време одзема, раце најмалце. Бар по мене што гледам.

  Ама кога ќе додадеш и стомачни и точак во некои денови идат 90тина минути секој тренинг.

  Пробај 1-2 недели по ова што пишав па ќе видиш на тебе резултати. Раце кога вежбам утредента неможам грбт да си го почешам хаха
  Од тоа што сум читал и пробал, најдобри резултати има ако се вежба по тој редослед. (2 дена вежбаш 1 одмараш, 3 вежбаш 1 одмараш)
  Малце е напорно но ќе се навикнеш, е сега ако неможеш да издржиш ќе земеш некој суплемент (креатин+глутамин)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom