ice_cube's latest activity

 • ice_cube
  ice_cube реагираше на објавата на пунтер во темата Покер со Хаха Хаха.
  што да ви кажам другари коцкари, ми е жал каде што читам, нека ви е среќна и вековита Северна Кореа.
 • ice_cube
  ice_cube одговори на темата Покер.
  Јас на GGpoker играм, уште таму не сме блокирани :)
 • ice_cube
  ice_cube реагираше на објавата на И.Чивас во темата Покер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Велат и дека ако јадеш Мед 2 лажички млеко и лимон секое утро немало да фатиш корона 100% што незначи дека е точно. Покерот ти е...
На врв Bottom