ice_cube
Поени од реакции
308

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Р
  хахаха темата е :tapp: a:pos:

  Глупа е а од кај ја ископав појма немам :D
  Р
  хахахах еми така и ке е :D
  Р
  Jaс Сања,Виничанка сум:pipi:

  Одамна си овде на форум а:D
  па незнам како да стаам слика :( и такви шитови од видот на потписи и разни срања
  ej per daj uputime na forumov poso odamna se neam pusteno :S od 8 nekoj 2008 ti teknue :D
  играш ли уште MEDIEVAL 2 : TOTAL WAR.. ИЛИ EMPIRE: TOTAL WAR PА ДА УДРИМЕ ЕДНА ПАРТИЈА
  Д
  Аикидо , малце тренирам 7-8 месеци .
  -Што ќе ти е теретана ? Само вратило , стомачни , грбни и склекови...Јас имам дома вратило одлично е.
  Д
  Тренираш Таеквондо ? Колку време ?
  Д
  Кај тебе учам во Автокоманда во Панче =) Прва сум
  Д
  Друже јас од кај сум ти може само да сонуваш =)))) Од ПЕТРОВЕЦ !
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom