ada
Поени од реакции
566

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ne znam shto ne sum bila. sto ustvari ispagja deka nisto ne sum bila.
    i najubavo e nekako taka, u blury nothingness, ko sea.

    Blury nothingness ... да :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: DuX1112
    DuX1112
    DuX1112
    Леле Дода тебе и тука те има а!
    Видија сеа -.-
    Ја те вреѓам тебе? -.-

    Не ме мучат, убаа си :)
    O, and, i almost forgot, ШИТКАЧ! -.-
    Абе, знаеш дека плава не ти стои толку многу лошо, мање више, да не е без ич, не е за фрлање... ме разбираш шо сакам да ти кажам :)
    Бившиoт аватар, ама и сликавва на профил кине, ми лајк јор стајл :)
    Многу интересен аватар, нешто уметност а у, или момент на инспирација?
    Ја па се прашував каде ми бил никот.... оно ете, паднал кај тебе у очи :)

    Сеуште успешно се борам против ФБ и нему сличните. Не сум во "уааа Зукерберг" фазон пошо не сум стигнал до толку ни да се замарам со него :)
    И да, на аватарот е внучката на внукот :) Се мењаат наизменично она и "батхе" (она ТХ со јазикот надвор, малце потплукнуваш за да го изговориш правилно), ко што го вика она.

    Кај тебе како е? Нешо ново? Нешо за фалење?
    Саав да ти даам линк од еден пост у дк... али. не не не не не, нема шанси! >.<
    психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom