ada
Поени од реакции
564

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене • Жено тебе не можам да пропуштам да не ти честистам :pipi:
  Среќен 8ми март и се најубаво ! Црвениве рози за тебе се резервирани :back:
  T
  мислев дека нема да дојдеш :toe:

  а и не те познав :kesa:

  да знаев дека си таму, ќе те најдев :smir:
  B
  Борг Дроне (вие двајца скроз ме изнаенадивте пошо тотално друкчије ве замислував)

  Како си не замислувала мене и Џиш? xD
  Едните си кажаа :D Да не одам офф топик на таа тема
  :)
  Не верувам дека сум поласкал, ама ако сум оставил таков впечаток извини:)
  Мило ми е што ти се допадна, а кафето ќе ти го памтам за после собиранкава затоа што до петок сме така напнати малку:)
  Х
  Замислено зеленко.
  Замислено зеленко број два за последниот параграф.
  nisho be, i ja bi ja kantal :) ja otvoriv temata posho idev mnogu offtopic u temata za aleksandar makedonski, i nabrzina ja otvoriv, lejm sum, znam.
  ада кога ќе се логира нека ме исконтактира
  и не би било лошо за промена да се логираш на мсн некад
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom