santelli
Поени од реакции
12.031

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • M
    Ма ќути -.-
    Ни ја искршија колата дојде полиција не мрднаа со прстот нит сликаа нит бутур -.- мамата
    M
    не ми се верува колку веруваш во народов или пак јас сум испуштила тој период каде се гледа најдоброто :)
    C
    Аха, или сум помислил дека сепак не е за мене.
    ОК, ќе ме примети и тоа убаво. :helou:
    C
    Не ја приметиле а? Можеби си рекле сепак само булка. ОК. :)
    C
    Е, она беше шега само, но сепак на место нели :)
    C
    Јас сум припадник на оние што никого не поднесуваат, едвај и самите себеси. :)
    Д
    Во споредба со предходниот овој е нула. Уште кога ќе го земеме во предвид начинот на кој ги доби изборите, ми се сере.
    Д
    Шо е до мене и да го линчуваат уште подобро. Од самиот почеток не го сакам. А и го имам се на се еднаш видено на ТВ и тоа кога даваа за ова сертификатот.
    M
    ауф не знам како да го објаснам тоа што го гледам кај тебе и што е проблемот -.-

    Ти си добра личност ок така, ретко лажеш , веројатно не ни лажеш, зрачиш ко радиоактивен отпад од позитивност, искреност,доброта ама не онаа фалц демек ја добриот(егото му прави озонски дупки) туку навистина си таква . Е сеа повеќето луѓе какви се така и ги перцепираат другите ако си крадец тогаш во сите ќе гледаш крадец и на никој нема да му веруваш, ако си искрен и добар ти сите ќе ги гледаш како искрени и добри. Тоа е финтата кај тебе ти не сакаш да ги гледаш поинаку а сепак имаш способност за тоа. Перцепираш совршено добро сите позитивни страни кај другите и што сакаат да кажат барем овде на форум. Ја имаш способноста ама не сакаш да ја видиш лошата страна
    сеа не знам дали ме свати ( знам замарам посабајле )
    M
    не ни зборев за интиуција :)
    Ти читаш ама не сакаш да го видиш тоа свесно

    Имаш добра перцепција само како и сите луѓе не сакаш да веруваш во резултатот кој го дава
    M
    http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=3323030&postcount=38
    не дека не ги читаш луѓето, туку ги игнорираш огромните предупредувачки знаци бидејќи сите сакаме да веруваме дека тој до нас е добар, правиот за нас, супер дупер другарче , дека сте компатабилни ко пријатели или љубовници

    Ти добро читаш луѓе само одбираш да не ги видиш знаците понекогаш турурурурурур ( твајлат зоне музика)
    M
    Ne знаев дека си цицлеста плавуша .... се осеќам инфериорно -.-
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom