santelli
Поени од реакции
11.417

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  не кажува ништо више од емисијата која дознав
  Уствари прашањето ми е дали има кредибилитет или не :)
  Дали е човек или не пошто на емисијата ми делуваше прилично човечен :)
  M
  Жено ми треба експертско мислење дали ја гледаше емисијата на оливера трајковкска со филип петревски :)

  Човекот за малце ќе заплачеше ми треба мислење кој е тој и дали тоа е фејк :) ако нешто памтиш како постара :)
  Ако ти треба човек кој во рок од 10 минути за иста тема има контрамислења, ако ти треба човек за мрштење, мрчење, удирање сеир, кој не се слага со никого, а на крај пак со секого...и тако даље...тој сум :)
  Поздрав и до тебе :wink:
  А не му текнало на некој тепих да постеле на сред плоштад... онаков огромен, и ако сакаш да поминеш, патиките у раце. Ах мене да ме одберат за градоначалник... :wub:
  M
  Кажи а а колку сум креативна :)
  Иначе фразата е на тоекутер :)
  C
  Баш се спремав за нешто денес но плановите ми се изјаловија. Имав трема, па бес, а сега празен. Ај да не ти кукам, океј сум иначе. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom