Vojo Ushevski
Поени од реакции
79

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • brat nemaj maka znaes kako velat starite pravdata uvek izlegue na povrsina sea ja ne se razbiram vo nauka da ne te lazam ali ako e vistina ova so vikas ce e jako poso zamisli kolku ce se zaspara na benzin dizel ako ima masini ovakvi
    Samo napred!!! G;edav tvoi emisii i bravo! ostaj gi sto ti lubomorat luge so nemaat so da praat pa sea ako si od makedonija da te ponizat da bese od srbija ili stranstvo ce go falea...i sto ima vrska so si nemal fakultet ili si bil policaec, pa mudrosta doaga od obicniot covek ne od onie so se praat naucnici a nemaat nisto izmisleno

    Do kade e izrabotkata, imas le nekoi ponudi za izrabotka i sl?
    Војче... Дај бе униформа цајканска да најдам некако, на старо ил како било?
    О Војоооооооооооо пак несиги испил апчињата а ??? абе јадо иди написе од црвените не од зелените стопати тисе кажа
    Стари и доносени униформи мислам се продаваа едно време... Ако мојш да набавиш пиво частам. :)
    Слушам си бил полицаец... Дали е можно некако да набавам полициска униформа, на старо или како било? :)
    Vojo ne mu se davaj na toj Neemo, gledas deka postojano te provocira i omalovazuva, sto gledano od covecki i eticki aspekt, e za sekakva osuda.
    Jas vi veruvam za vasata hrabrost koja posebno ja pocituvam,ve ubeduvam deka ke dojdam so luge od ovaa problematika so Kire i so Vanco od Kocani kade ne sumjama deka kolektivniot um na vas trojcata ke im ja zatvori ustata na poedinci koj veruvaat sma na ovoj materjalen svet.poazdrav imaelot na kire mozes da se dopises i da razgovarate pa i da se vidite kire_ilievski@yahoo.com(veruvam deka mozete da se razberite - celta e da se obedinuvame,a ne da se razidinuvame,dosta mu e na makedonecot od delbi - toj [to saka delbi neka si zivee sam so negovite istomislenici.
    Bidete pretpazliv da ne dobiete uste eden kaznet poen toa ke znaci kraj za forumov,zatoa najdi nekoja druga tema ili komeentiraj na veke postavenite temi,vaka mislam deka uvide deka na nekoj ne mu se sviga prosvetluvaweto na makedonskiot graganin,mislam deka vie ste svedoci za samata situacija koi predvremeno ve penzeriraa,(imav eden mentar kako tebe koj sega e veke pokoen,ne mozese da ja podnese globalizacijata - Stamen)koj mnogu od tajnite poslednite 10go me gi prenese(leka mu zemja)
    Г.Војо пуштете ги сите озборувања и гледајте си ја вашата работа и ви пожелувам успех,мене адмистраторот ме избаци и од оваа тем,колку можев помагав,ние ова мораше да го знаеме бидејки сето ова многу одамна постоело,бидејки работиме на пронаогање на Ајгај,Пела,Арг - пирамиди но и телото на Александар Македонски.Значи ме банираа сигорно поради споредбата и контролата во средниот век како на местото на етерот се додава придавката бог,но тоа си е нивно право,или право на контрола на масите,поздрав,
    Војо ти ли ја измисли топлата вода?
    па кажи дека си ти бе чоек под дрво и под камен те барам бе
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom