Кајгана собиранка

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

кратко јасно, кога?


  • Вкупно гласачи
    43

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.377
Ако примате некој со IQ 93 ќе гледам да дојдам..ако ништо друго пошто сите сте над стотки и ќе немам тема за разговор тогаш ќе стојам ко статуа за да ме "адорирате" со коментари од типот-Види го бе!Овој од обичниот народ доаѓа...или други од типот-Има голема глава-штета за коефициентот со кој располага... :coffee:
Примаме и со IQ 33, нема да си ги мериме... Бујрум.
Како ви се чини 28.05 (сабота) за датум за собиранка?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.377
Па петок ондак или недела. Да не има некое друго финале тие денови?
 

LowKey

John Obi Mikel
Член од
16 мај 2022
Мислења
8
Поени од реакции
31
Јас би дошол, али сум малку срамежлив... :(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Петок во 1 сабајле слетувам, сабота сум на концерт со татко ми…а не рековте дека ќе е преку ден или ја тоа не знам како така си го сфатив? :))))
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.645
Поени од реакции
2.614
ја нема да можам навечер, работам.. особено петок и сабота ми се потешки ноќи, понеделник и вторник сум слободен цел ден, ако е тогаш собиранката или накај 12-1 било кој ден би дошол.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.344
Поени од реакции
7.465
Петок во 1 сабајле слетувам, сабота сум на концерт со татко ми…а не рековте дека ќе е преку ден или ја тоа не знам како така си го сфатив? :))))
Кога слетуваш?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Топлата обавезно да објави слика со Џонтра гушнати, опијанетa запотенa со дигнато пиво у една рака, со друга го гмече и да напише одгоре "kje go pravam zetko hehehheehiei". (y)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.558
Топлата обавезно да објави слика со Џонтра гушнати, опијанетa запотенa со дигнато пиво у една рака, со друга го гмече и да напише одгоре "kje go pravam zetko hehehheehiei". (y)
Може, ама нема да бидеме гушнати, ниту пијани, ниту запотени...едноставно нели...почит кон зетот :свиркам:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.377
Петок во 1 сабајле слетувам, сабота сум на концерт со татко ми…а не рековте дека ќе е преку ден или ја тоа не знам како така си го сфатив? :))))
Петок, 27.05 - навечер :)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.558


Како ја замислувам собиранкава да изгледа, каде што ќе учествуваат форумската банда, тетките, подфорум политика, ацид со модераторите и фан клуб Интер.
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..
:lolzz::lolzz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom