Кајгана собиранка

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

кратко јасно, кога?


  • Вкупно гласачи
    26

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.449
Поени од реакции
12.510
Да беше у добар однос со една од тетките, може и ќе добиеше слики и видеа.

Вака тешко.
До оваа тетка е во добар однос :P

Ако се погодам таму :(
 
Член од
28 август 2013
Мислења
2.228
Поени од реакции
5.243
Коцка е тетка? My whole life's been a lie.
Мине времето брзо, тамам ќе трепниш и ти чичко ќе станиш.
Автоматски споено мислење:

Ако дојдат тетките едноипол чупе.
Барем ќе знаат една салата саглам да напраат, овие новиве чупиња ништо не знаат.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
5.526
Поени од реакции
8.804
Мине времето брзо, тамам ќе трепниш и ти чичко ќе станиш.
Е па драга, кажи драгичка, мене денес ме нарекоа чичко. :(

Огладнев кај 3 и пол, нарачувам пица, спаѓам до пред зграда, и нагоре по скали мајка со две мали дечиња се качуваше и помалото ми вика здраво чичко Пица. :place:

У моментот остарев 2 години.
Веќе сум, очигледно. :(
Автоматски споено мислење:

Ти мислеше тетин дека е? Коцка е женски род, женски јузер. И тоа каква теткица е да видиш... :shok2:
Мислев дека е дадичка. :D

Ко ќе каже некој тетка, одма ми текнува на моите тетки, сите до една 1.50м висина и која од која побуцкасти. :toe:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.449
Поени од реакции
12.510
Веќе сум, очигледно. :(
Автоматски споено мислење:


Мислев дека е дадичка. :D

Ко ќе каже некој тетка, одма ми текнува на моите тетки, сите до една 1.50м висина и која од која побуцкасти. :toe:
Ја сум буцкаста ама 1.80…само ако ме налутиш
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.452
Поени од реакции
7.225
:pos::pos::pos:.абе циркус сте сите...баш ве сакам така палави, луди...
Се мислам да дојдам и да му мавнам по некоја чврга на некој :pos::pos:..се разбира ќе замесам кифли и руска салата ќе направам ..ама прво дома прашина ќе избришам и ќе дојдам.
Има добри луѓе на форумов кои вредат да се запознаат (y)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
5.526
Поени од реакции
8.804
:pos::pos::pos:.абе циркус сте сите...баш ве сакам така палави, луди...
Се мислам да дојдам и да му мавнам по некоја чврга на некој :pos::pos:..се разбира ќе замесам кифли и руска салата ќе направам ..ама прво дома прашина ќе избришам и ќе дојдам.
Има добри луѓе на форумов кои вредат да се запознаат (y)
Скара ако не донесеш, поарно не доаѓај. :P
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.452
Поени од реакции
7.225
Скара ако не донесеш, поарно не доаѓај. :P
Може пивце??
Многу скапо ќе ми дојде собиранкава, а:( нели кифли, салата, па на фризер да се средам, па гардероба нова па....
 
Член од
28 август 2013
Мислења
2.228
Поени од реакции
5.243
Може пивце??
Многу скапо ќе ми дојде собиранкава, а:( нели кифли, салата, па на фризер да се средам, па гардероба нова па....
Руска салата (ама оригинал, не со она макарони, павлаки, свежи крастајци и што ти ја знам), кифлички и пијалок со електролити за оние младине е доволно.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.452
Поени од реакции
7.225
Руска салата (ама оригинал, не со она макарони, павлаки, свежи крастајци и што ти ја знам), кифлички и пијалок со електролити за оние младине е доволно.
Договорено...некоја друга музичка желба?
Другарка да донесам ли :rolleyes:
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
5.526
Поени од реакции
8.804
Договорено...некоја друга музичка желба?
Другарка да донесам ли :rolleyes:
Три донеси, скоцкани со фризурчиња и нова гардероба и штикли 12ка.
Ќе ги мериме на влез, под 12ка не улагаат на собиранка. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom