UEFA Champions League - Season 2023/24

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Како инаку детските фанови на Милан и Јувентус ќе си го задоволат комплексот на мало куре?

Ќе дремат во ЛШ темата и ќе се смеат на тоа што Интер не поминал понатаму, додека во Серија А ги пегла кој стигне.

Тоа е тој малокурест комплекс :icon_lol:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.314
Поени од реакции
22.663
Како инаку детските фанови на Милан и Јувентус ќе си го задоволат комплексот на мало куре?

Ќе дремат во ЛШ темата и ќе се смеат на тоа што Интер не поминал понатаму, додека во Серија А ги пегла кој стигне.

Тоа е тој малокурест комплекс :icon_lol:
Од 2009та си на форумов. Зашто вакви тетка "пеин ин д ес" постови ?
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Од 2009та си на форумов. Зашто вакви тетка "пеин ин д ес" постови ?
И што ако сум од 2009, дали тоа значи дека треба да висам секој ден на форум и да чкракам?

Малку да ги рчнам детска градинка фанови на Милан и Јувентус, гледам се палат одма, а тоа значи дека мојата констатација е точна :motorce:
Автоматски споено мислење:

Немаме ние мало куре, ти имаш широка уста :kuracc:
Како на мајка ти :angel:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.314
Поени од реакции
22.663
И што ако сум активен од 2009, дали тоа значи дека треба да висам секој ден на форум и да чкракам?

Малку да ги рчнам детска градинка фанови на Милан и Јувентус, гледам се палат одма, а тоа значи дека мојата констатација е точна :motorce:
Не е муабетот : треба да висам секој ден на форум и да чкракам?
Муабетот е дека треба да прифатиш ремет. Секоја екипа пробивала блам и се знае после тоа што следувало тука. Разлистај наназад што му се дешаваше на Јувентус кога губеа од Лион, Ајакс, Порто и останати трета категорија екипи. Прочитај лани колку страни се испишаа после поразот на Милан.
Нормално е да се јаде ремет особено после вакви блам утакмици.
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.245
Поени од реакции
4.453
Ди Марко, Класен, Думфрис, Микитаријан, па и Дармијан фалеше. Па пола од овие у Манчестер пред 7 години беа утепани не беа добри за во Англија у Интер играат у 2024 . Акексис факинг Санчез о ти шампиону на копа америка од 2012 13 шо да каже човек за тебе, не сме 2013та а???? Па овие да ги пуштиш со Вила и со Тотенхем ќе се изгубат и ќе се влечст по терен со Манчестер прашање дали би го победиле

Не може Чалханоглу да ти е врв у тимот кариера шо му е Милан и никад некој поголем тим не ни помислил да го земе. Барела и Бастони жими шо вредат ќе ги собере или ПСЖ или Сити Реал, ако се будали нека дремат таму

Исти Наполи од лани, догодина ќе бркаат тренер на полусезона. Ќе бркаа и лани да не добија ждреб Порто, Бенфика Милан до финале
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
Мхм, да ве цитирам еден по еден мака ми е а и не ми се гледа ништо пред очи.
Друг пат кога ќе го ставате Чоло и Атлетико во уста една подолу, оти овој тим и најотепан да е има срце и храброст секого да испадни во двомеч, тоа ваљда ви е јасно години уназад.

Околу натпреварот не пишам ништо оти единствено имав надеж до продолженијата колку толку, на крај памет не очекував Облак да фати два пенали и да одиме понатаму али тоа е фудбалот.

Атлетико вечерва му покажа на сите дека знаат да играат фудбал, Чоло свака ти дала мајсторе, му ги затна муцињата на сите до еден по којзнае кој пат .

Атмосферата на стадион, пффф бубрег се дава за вакви вечери :love:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.202
Поени од реакции
107.868
Слета фудбалов кај мене на тераса пред некоја минута, пишете адреса да им го вратам по пошта, нема смисла.
Го чекаме тој од Рамос да слета па после ќе ти пишеме адреса двата да ги вратиш хехејрхрхречфќеќќелрлр
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.202
Поени од реакции
107.868
На Интер му се деси класичен нокдаун кој е резултат на играњето во очајна лига што пак придонесува до преценување на сопствените квалитети.
Леееелеееее аман, разбирам и сеир и ситење и се, ама даааај бе со коментаров сериозен ли си? Мислам, точно е тоа за умрената лига, ама кое преценување на сопствени квалитети извини? Па ЛШ е ова бе дечко, Сити од Лион испадна пред некоја година па не гледам да се прецениле Сити или нешто слично, едноставно фудбал е, двомеч е, ете пар моменти го решија истиот. Можеше и многу подруг муабет да правиме ако искористеше Интер некој од зицерите денес или на првиот меч ама тоа веќе е што би било кога би било муабет така да нема потреба да вергламе џабе.

Истиов Интер лани играше финале ЛШ и играше егал меч со Сити, верувам дека и тогаш ги преценија своите можности?? Глуп ти е коментарот али ајде таков е моментот, се фаќа сеир од ривалите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom