Vinnetou
Поени од реакции
482

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе сум се збунил бе сум сакал да кажам ,,Реста,,тоа дека мн се изговара Салта сум го помешал
  хахаха,,,,, абре јувенташи,,, интер ви е крив дека неможете сиена да ја тепате :pos:
  „Симнете си Installous oд Cydia и таму има еден куп кракувани апликации и игри за iPhone/iPod Touch. “
  - Дај директен линк од страната на ПП ак не те мрзит..
  Другар оние Хамбурегр -ПСВ ја имав ГГ за 50 евра последна ја чекав и тие ракитичните псв не успеаа да дадат гол...што е најтрагично 6 од 8(што играја во 21 часот) влегоја ГГ а најдов јас тие па да ги пишам..а и невидени утакмици влегоја што ги имав во ливчето (арсенал X pp,фулам X pp,Јуветус ГГ.....) и зато криво ми беше...уживај
  Ај ќе ти пишам ако ми треба, маил или нешто од тој што ти си го купил, пошто имам намера да си купам и јас.
  Другар уживај не се навредувај дотолку јас не кажав за сите јувенташи..имаше еден член од кај вас после победата кој даваше подршка за милан,фиренца,рома ...а за интер колнеше да испадне(додуша негово право си е тоа) ама кога дава подршка за италјанците нека дава за сите...добро nwm бев нервозен дека само една утакмица вкладилница ме падна зато(кулирај) барем тебе те сметам како еден од најобјективните јувенташи
  Има време до ноември :) Али нејќум да ми дое, нејќум 20 години многу ми се некако :) И тебе се ти иде на лево а? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom