TheSunCries
Поени од реакции
5

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Андреа, зарем и ти на форумов?:) Хехе да да топ песна дефинитивно!:)
  Поздрав од Тами (ме знаеш преку пеце):)
  :helou:
  heaven in her arms gi iam slusano, isto i oni se screamo ..jaki se ..imat samo eden album do sea mislam.. a tie gauge means nothing ne sum gi cul,ke bide ..
  со закаснување од неколку месеци ке ти одговорам :) - иам ги слушано Envy , ептен се добри..јапонци блесави се :) ..
  Еј ја пред некој ден дознав дека свирка ке имало:tapp:.
  Уште немам планирано ништо можно е да дојдам ама можно и да не .Ама ако те видам нема да те поминам.Промис. :pipi:
  Те видов,те видов , те видов:baeh: . И ме нервираш :nesum:.
  Ајде се гледаме таму 20ти ваљда,ако не можда па ке те сретнам Охрид како лани :smir:
  Па те снема после свиркава одма а и ја некаде 15 мин откако заврши заминав :/
  Ти кога доаѓаш следен пат обавести ме :)
  Беше Куманово на Бернејс Пропаганда у црвена мајца и стоеше у прв ред?
  Ако беше ти - те убив пошто кога заврши свирката те изгубив од вид:nenene:
  епа слушам Tech N9ne, KMK нешо али тоа е у главно... ти ?
  да бе ICP ѕверови... мада и други ствари слушам али овие ми се ептен hardcore ;)
  И мене ми е досадно,премногу досадно и незнам зашто никад не ми е било :)
  Инаку не бе,те видов Скопје ама пак не те викнав,само поминав покрај тебе:pipi:.Се шалам де, од сликите ами од каде :)
  Еее блазе тебе... Ја еве,ништо ново веќе и досадно ми е ми се иде надвор убаво време..
  П.с шишан си а::)0
  Што правиш бе буден у 3 сабајле :):)
  Ајде само поздрав пред да тргам накај школо :toe::back:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom