rossoner stefan
Поени од реакции
192

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не бре, онака како хипербола го кажав. :)
  Еве го ставив во наводници тој збор да нема натамошни забуни. :)
  Eте видиш Наташка е талент, а спомна црква манастир да не е калуѓерка?
  Рики требаше денес ама вајда утре. Ама ќут моите не знаат тоа ќе биде сапрајс :):):) не кажуј на никој. Па ако утре не селат спреми ја собата за плус 3 члена. Јас Маца и Рики :pos:
  Зашо така збориш за Наташа од Кешоловец?
  Па она е професионалец! Преведуваше девојката Музички идол, се дружеше со идолите и идните таленти и тоа е искуство, НЕПРОЦЕНЛИВО!!!
  Tи си забегал бе.
  Да станеше ко мене во 6.15 дал ќе пееше сеа или ќе ти се плаче за сон :)
  кажи ми бе :)
  јас еве воркам и конечно имам нет, само што се ми е забрането речиси :icon_lol:
  друже санкционири ги оние кои претеруваат со нивното провоцирање. И самиот гледаш дека цело време истите муабети ги прават СЕЉАК,КОМЕРЦИЈАЛА,ПЕЕ ЗА ПИЧКИ и се им е тоа.. на секој 2 што ке ја отвори темата. Санкционири ги нив. а не ние што го слушаме Слаткар.Дај преиспитај си ја одлуката. BliND цело време оди офтопик со неговите бекстејџ и ексклузив телевизии.
  ;)
  Абе кој кур ми бришеш само мене мислења а другите ги оставаш шо провоцираат и шо пишат офтопици? шо кур имаш против мене? само мене си ме бришал а другите шо провоцираа останати?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom