N
Поени од реакции
1.306

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не бре, прочитај повторно. :pos2:
  п.с зарем постои некој кој се откажал од тоа??? зашто??:pop::pos:
  Хахаха, мајке ми, живот ми продужи! :pos:
  Special selection:

  БЕСЕН ГАЗ
  си копа длабок јаз:nenene:
  КРВАВ НОС
  значи го папал скроз.:nenene:

  Сложни браќа
  куќа градат.
  МВР НЕ ГИ ФАЌА
  A СЕКОГАШ КРАДАТ.

  ПРИЈАТЕЛОТ ВО НУЖДА СЕ ПОЗНАВА,
  тогаш секоја тајна се дознава.
  А НЕ НА СВАДБА
  каде има пијана градба.

  ОЖЕНИ СЕ НАБРЗИНА,
  за домаќинка фина.
  ЌЕ СЕ КАЕШ ПОЛЕКА
  се додекане се фрлиш во река.

  омг омг омг
  Слушај го ти Мастапе Викторе :icon_lol:
  И бонус извадок од една негова поема со име „Админ“:

  Не е лесно да си АДМИНИСТРАТОР
  треба да се бориш со секој сератор.
  Да го оскубеш како патор,
  а да не е свесен дека си го седнал на вибратор.

  Чоеков владее!
  Пошо за мене почиња "академската година".
  Со месеци и месеци бев као "шо можеш да направиш денес, остај го утре"..али утре конечно дојде.


  Мистериозен...м? ...па и не си нешто мистериозен...ако сака човек да пролиста низ форумот :)

  Туку....lolcat јазикот....и не го разбирам баш :) ....ама штотуку дипломирав...по вторпат :)

  Поздрав!
  не е каде сакам да ми даруваш туку да дадеш од едно срце за друго срце...
  First..
  Everybody wants to be a cat,
  because a cat's the only cat
  who knows where it's at.
  Everybody's pickin' up on that feline beat,
  'cause everything else is obsolete....
  (cause u like cats):)
  &
  Second..
  Се подготвувам и јас да се исподерам на едни.. Ептен ми ја преливаат чашата и неможам да издржам веќе:nerv::pos:
  &
  Third..
  ..нема :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom