N
Поени од реакции
1.306

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  Му се клањам на човекот,кој и да е,ако го запознаам мислам дека ќе пукнам како атомска бомба и ќе се разнесам од смеа пред него.
  И за тоа ќе напише песна. :)
  Со нетрпение ја очекувам неговата следна :pos:
  Изгледа се инспирира од Бумбар емисииве шо се...којзнае. Ете што прави политиката и вестите на уметничките души,внимавај Викса да не станеме и ние вакви оти мамата сме си ја ебале.
  Како и да е,вистинско освежување дојде на темата :)
  Уствари чек ќе дојдам на мсн ќе дискутираме (трачариме) за момчето:pos:
  Момчето. Смешно е.
  Ај. :)
  А бе брату....кај нас во ПП има една поговорка...кој се изгорел на млекото, и на маштеницата(јогуртот) дува!!! А ниеМАКЕДОНЦИВЕ сме во таква ситуација, на се дуваме оти многупати сме се изгореле!!! Мислам дека ова е психолошка војна и отворање пат за нови и НОВИ отстапки...исто ко со шиптариве!!! Ова со пасошиве е проверен метод и е користен од бугариве и во минатото!!! А пустото давеникот и за сламка се фаќа!!!
  T
  Друго нешто? Или заврши ?

  абе ман, шо да ти речам друго? Шо ?

  греота си..јеби га
  T
  Во право си. Колку што не ти тежи акалот, толку си во право. Реципроцитет.
  А не знам дали гледаш фудбал од лани, оломнани или ова ќе ти е прво искуство со фудбалот. Поздрав, и поправ!
  П.С. Лидз која лига е? Четврта ?? Ахахаха X3. Доволно е!
  Ко трето. Шо пак Лидз го споменуваш? Или освен Лидз, Њукасл, Ливерпул и ...и...толку..не знаеш друг тим.
  реката вардар е мала за тебе брат...барај си друга
  Да класична неправда :)

  Ама од тогаш се сменија некои работи,ете воведоа инстант-реплеј за спорни ситуации,судииве гледаат ленти за сите нивни грешки што ги напраиле од прошлата утакмица,иако ипак кон некои тимови,тренери и личности уште има наклонетост и нерамноправност :) Затоа ги мразам LA сеуште :D
  А дека ако сака некој да заработи на местено,мислам дека спас нема.. последно нешто беше она кога судиите сами ја темпираа разликата со која што ке заврши некој резултат за некои мафијаши да се офајдат добро .Иако ги фатија,незначи дека е искоренето :)
  А бе бртату таа е типката од Гевгелија, шо заради семејните проблеми и изречената затворска казна, зела БГ пасош и игра на картата на наводна дискриминација на бугарите во МАКЕДОНИЈА!!!
  Зошто живееме у нивниот век...заедно со сидата и остали бенифиции :pipi:
  Зар ти сериозно мислиш дека таа дебела топка од влакна може да биде сопрена од мрежа на комарци?! :pos: Само ѕид Виктор! Или бодликава жица? Или нешто слично.. хахаха :icon_bigg
  Петко денеска два пати ќе полеташе од тераса во обидот да фати мува која непрестано го провоцираше и го нервираше.. Ќе ме умре жими се!:nerv:

  :pipi:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom