naumdb
Поени од реакции
3.787

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ауу да не му текне да смисли нови прашања пошто јас рачунам само од нив да учам.
  Да имам некои прашања а знам и кои кејсови се паднале само не им ги знам точните одговори.
  Да не ги имаш точните одговори на кејсовите деловно? :helou:
  Иди најди го постот кај што им ја пастирав статијата на тој Фабрицио Романо што го бранеше Пандев и им пишав: Читајте Хејтери, после ми се нафрлија на мене :)

  Претеруваат, тоа им го зборев, сеа сите го возвишуваат, и го гледаат Пандев и секој играч како флипер, уште колку животи има толку, ако ги потроши сите го тераат у пм, и со гол како да става житони во флиперот за плус животи. Од а до ш е така.
  :pos: Така а?
  Го чекам Боби другарчето, сигурно го јаде реметот сега од цимерите
  Ќе видиме, којзнае =)

  Инаку за априлска сесија, епа тоа беше негде пред 2 години ако добро се сеќавам, преголемо малтретирање беше, да не ти ја раскажувам целата историја, види поднеси молба во архива да полагаш и ако таа од таму те врати, речи и` дека “шефицата ти рекла ти да си поднесеш, без разлика“ :)
  имаш да ми дадеш линк од блоковите и редовите на борис да знам од прилика каква ми е позицијава за утре ? :)
  З`ш бе да не го положиме, ќе положиме xD
  А иначе фала многу за инфото, јас мислев до 280-та дека е хахах xD
  И ти ќе полагаш деловно? xD
  Да не знаеш до која страна е прв кол?
  Не знам, по природа сум сомничава па ете... затоа :) Ај ке опростиш.

  Ја отупеа со паузите, скапавме. Мене Морал ми беа очајни, ДЈ и така и така. Зеле колку толку ја извади работата.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom