naumdb
Поени од реакции
3.787

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • сега сум на маркетинг, но сакам и најверојатно по прва година ќе се префрлам на менаџмент (сигурно би можел да дадеш некој совет околу тоа ;) )
  А
  Иначе и голем ти е потписот ке ти го избришат смали го малце :(

  А
  Наум многу сакаш ти бе на Бадијала тајл `Бадијала Манаџер` тука `Кајгана Манаџер` сегде сакаш Манаџер на Економски факултет да не си :pos:
  здраво. голем поздрав и благодарнот за постот околу економски факултет во кој речии детално објаснуваш доста работи, кои сигурен сум дека ќе ми бидат потребни, за дваесетина дена ;)
  добро би ми дошло да поразговарам на таа тема со некој, па ако имаш желба и добра воља би можеле да помуабетиме на мсн.
  инаку мојата адреса е the.iron.trooper@hotmail.com
  Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom