naumdb
Поени од реакции
3.787

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Што бе јас млад, па ние младите ќе го јадеме, вие си го поминавте вашето, сеа кулирајте си. Еден семестар не е евиденција, плус имааш договор со факултетот за пракса, не верувам дека тебе ќе ти праат проблем.
  Не знам кој кажал така, не верувам дека некој точно знае, а и од другата година најверојатно ќе се користат, барем така слушнав.
  Уште не се знае, не верувам дека нешто добро ќе искочи за нас.
  На правен ми се чини дека ако немаш 50% присуство не смееш да полагаш предмет.
  Значи ти нема предавано? Овој семестар иам 2 предмета кај него. Ај, ке бидне ваљда :)

  п.с. да сум те избришала, не би те прифатила сега нели?:smir:
  Чудно - не сме биле пријатели :)
  Знаеш нешто за Михаил? Така да кажеш некој совет?:pipi:
  колега те молам ако можеш да ми кажеш кој од следниве предмети е полесен организациско однесуванје-Дракулевски или пак МЧР Бојаџиоски
  Те прифатив, заборавив дека не можат на профил да ми пишат тие што ги немам во пријатели :)
  Наум, ај ако сакаш да ми одговориш на неколку прашања во врска со предметот Теорија на однесување. :)
  Колку страни е книгата?
  Дали колоквиумите се на пишување?
  Материјалот е лесен за учење/да не се учи на памет случајно?
  И последно, дали Менаџмент на човечки ресурси би бил подобар/полесен избор?
  Извини што замарам, ама нема кој друг да прашам, само ти пиша нешто за предметов. :)
  Даваше денес во кабинет оцени. Ќе дава сигурно и наредна недела во приемно време.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom