Maryah.C
Поени од реакции
708

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Си дојде од школо?еј,блазе си ми мене,а знаеш колку ми е досадно?ужасно досадно!!=)одкаде знаеш?од сликите или?хаха.да,сум.
  па денес не бев присутен на пракса и затоа и вечерта останав подолго! =)што има ново?
  па,имам убав ден во одмарање,зачинет со д смитс=)ајде,не ме лажи другпат.
  знаев!=(благодарам што ме лажеше,благодарам!=(се шалам,де!имај убав помин во школо,јас денес одмарам.
  епа,тие од канада не ги знам,нема да свират во скопје,мислам.одиш ти во скопје,таинствено.го знам јас тоа!ми се криеш,мене ли бе?=(
  тоа со австријците plague mass и грците endsight?австријците порано ги слушав,имам касетка од нив.некој постар албум и не беше лош,а сега слушам и зацврстиле малце звукот,барем по мајспејс.не верувам да одам,ќе ги гледам во скопје,сакам да ги гледам шок труперс!беше ти во ск периодов,така? =)
  не,па ми се запали компјутерот и ретко бев во можност да седам на компјутер,а поретко на кајгана.ново?папапа,нов компјутер,друго и не баш=Скај тебе?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom