Maryah.C
Поени од реакции
708

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Епа тија де. Сакам ги. Леее,епа на времето ја беше заљубена у твои. Круг се врти сг..:) :)
  P
  Абе мило па..и твои су од Есид Ве(а)р. Тнки..тмни мислу дек. Преубави.
  Гз ти беше бомба. Мх,мх,мх.
  P
  Фала Мацуф бе. И ја сам у твои ин лав..од пред 2 године на планинарење. :)
  Дугачка,болна и платонска љубов. :(
  А под промену подразбираш шта? :)
  P
  Фала мило. Ти много поубав.
  Почна да учу,па као награда ќе ми е Кјуб. :)
  P
  Наспа се ја. Од 3 до 3. Мераци! :)
  Ти до куде си?
  P
  Јаооо..мене ми се спие,па не виду! Ама не прооуштам кучанице и сексот. А ја не глеам утакмице бе.. :) не ми интересно. :$ :)
  Поздрав за Ивику и тебе..и од Натку. :)
  уф,ти сметаш на распуст да направиш нешто корисно?обично,тоа се прави во тек на училишна година,со цел да забошотиш учење,нели? =)сега,не можеш,верувај!ново?не дека нема,не се жалам =)
  не сме ние болни,сите останати се болни!не,стварно сега.многу поубаво ми е кога сум така,поинтимно друштво.што има ново?
  P
  Оооо маче фала ти пуно. Натка те позз и ти честита и тебе. Да си ни жива и здрава и среќа да те прати.
  Среќан празник и тебе. :back:
  ех,а не ми кажа?а?ако,ако!биди таква ти само!јас бев кај другарка,интимна атмосфера,јас и 3 девојчиња и прекрасно беше.и за мене,една од најубавите прослави.
  еј,фала многу!и јас ти посакувам се најубаво во оваа година,па и да дојдеш и во скопје!=)кај беше?како си помина?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom