Recent Content by Mad_Coko

 1. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Џака ќе гази во Серие А
 2. Mad_Coko

  Premier League - Season 2020/2021

  Кансело сезонава беше најдобар бек, дали лево или десно ќе биде во тимот на сезоната не е битно.
 3. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  наредна сезона ќе има по една недела меѓу утакмици да оувертинка со поставата.:D За време на припремите мора да се среди нападот.
 4. Mad_Coko

  Mетал

  Гоџира нов албум извадија пред некој месец (y)
 5. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  i ubav fudbal ke igrame, cekajte poleka malce.
 6. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  имаш три десни бекови и ни еден не стартува. ах бе Артета бе, ради ова тупење и непотребни компликации со составот многу ме нервира.
 7. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  голот на Переира сто пати го имам видено, лабаво противнички играч си фаќа топка на центар си џогира до 16ник без никој притисок да му направи, мозок немаат играчиве.
 8. Mad_Coko

  Premier League - Season 2020/2021

  Попов имаше најдобра песна од фановите, у ритам на Попај Морнарот
 9. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  тоа е следната фаза од проектот на Артета, одбраната горе доле ја среди, сега да се активира нападот наредна сезона. :D 1620463568 лани цело лето ги бркавме Парти и Ауар од Лион, сезонава и двајцата пропаднаа.Ауар само што беше поврзан со нас инстантно пропадна во земја. :pos:
 10. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  ко некоја црна дупка сме, кој и да дојде кај нас инстантно станува нуб.
 11. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Колку и да сум Артета фанбој, доста му е, нека се учи на друго место.
 12. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Вилијан влегува Im out
 13. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  спремен сум за Пепе мастерклас:semolam::semolam::semolam:
 14. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Лоша работа е што се повреди Луиз, изгледа до крај на сезона. Габриел не знае англиски и затоа најдобро игра во тандем со Луиз. Чемберс добро се покажа на позиција ЦД после повредата на Луиз. Во пасеви е каде каде подобар од Холдинг.
 15. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  добра победа. да пишам нешто да не биде ко да не сме играле.
На врв Bottom