Mad_Coko
Поени од реакции
12.631

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Да не те цитирам таму, знам дека јаде гомна цело време. Не дека го пратам на твитер ама знам што постирате во ПЛ и кај вас во фан клуб понекогаш :)))
    M
    who are you?
    Mad_Coko
    Mad_Coko
    зошто?
    M
    Moon Child
    чисто информативно:D
    Mad_Coko
    Mad_Coko
    нема да го ставам личното име и презиме на форумов :)
    Не си го погодил лилјакот. Самите одат по нешто светливо во темница. Ако имаш лилјаци, фрли навечер паричка и ќе видиш како ќе се залетаат 2-3. Така се зафркававме со сааати кај другар во двор :Д
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Mad_Coko
    Mad_Coko
    Mad_Coko
    ааа ми скрши филм сега :D
    Peja989
    Peja989
    Не размислив за ова :Д хахахахаха
    брат ти е на форумов? :) одговори ми па после ќе го избришам постов :)
    2
    Пошто си аниме (најверојатно и манга) фан ќе те заследам и јас. :)

    Доколку имаш некогаш некое прашање слободно прашај ме околу анимето, постојатно сум отворен за разговор. :)))
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Mad_Coko
    2
    ~2A
    И јас ко тебе бев, со тоа мислење. Ама кога некое (феноменално/ремек) аниме не е завршено, а мангата веќе е во развој...... :D
    Mad_Coko
    Mad_Coko
    Моментално се размислувам да ја почнам мангата Берсерк,ама слабо стојам со време и плус дознав дека и мангата не е завршена,пауза праела пистелката.
    Ептен во недоумница ме остави анимето,две ноќи го сонував крајот :D
    2
    ~2A
    Сонуваше дека си на тој фестивалот?! :D

    Иначе ако веќе ја почнуваш мангата е многу подобра од анимето, има многу побрутални сцени, но и содржински е појако.


    И истотака, почни го отпочеток затоа што, нормално, кратени се сцени во анимето. xD
    не знам треба да прашаш некој менаџер,јас играм во странство треба да ме купат во борец :D
    М
    одприлика колку милиони ќе земе тимов за сезонава да не знаеш ?
    НЕМА ДА БИДЕ НАПРАВЕН БОРЕЦ !
    ЌЕ КАЖАМ НА АДМИНОТ ДЕКА ТИМОТ ГО ПРАВИЛ НЕКОЈ ШТО ИМА ПОВЕЌЕ ЈУЗЕРИ И ЌЕ БИДЕ БАНИРАНА ЦЕЛА МАКЕДОНСКА ЛИГА.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom