jovanovski
Поени од реакции
1.292

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ах не зафркавај да одлепуваш сликички, ќе одам викендов до Скопје ако можам да сменам нешто.
  Хе хе ок, ако остане нешто од овие што ги имам за смена кажи би ти ги пратил по пошта ако сакаш.
  Јас не го збирам тој виртуелниот ама овој бе брат ме уби, колку пари се изнададов и пак не ми е собран, дури и пакет купив и пак ми останаа уште 74 ти како си ?
  Здраво Брат
  Извини вака, ама да не збираш нешто сликички за албумов за Светсково?
  Поздрав
  Да те одморам малце да земеш здив се си играл стартер и не си бил заменет :D
  Де бе па и ти само на овој наптревар ќе влезеш од клупа :D
  Ќе играш резерва следниот меч да видам како ќе ми игра новата одбрана без тебе а после во второ и останатите мечеви играш стартер..
  Се согласуваш ? :D
  не бе, тука сум, можеби ради тоа што поретко пишувам по фан клубовите
  па сите се распаднаа и поретко ида сеа..
  али да се стегнеме пред крај овие Малеш не смеат да ни ја соберат пред нос.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom