jovanovski
Поени од реакции
1.292

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • хаха, и да ти кажам нема да кај да уплатиш :)

  Blackburn - Chelsea 1X
  Man.Utd - Tottenham 1
  Milan - Juventus 1

  доста ти се :)
  Супер е ама има мн заебанции...многу е смената од лани,ја подобриле ама некаде и ја заебале...ќе прајме муабет подетално за ова.:)
  Браво другар персу си искомбинирал со аватарот и профил сликата...камен ти е аватарот:)
  окс тоа е тоа ке чекам до понеделник најкасно до среда па пак ке ти пишам ако имам нешто нејасно сега за сега толку поздрав
  па ми пишува дека ке почне во среда нема датум или јас незнам да видам спонзор ке изберам и тоа ке е ако терба помош пак ке те барам :D
  ок презиме отворив двобој имаше од тебе идов на да тоа да прифатам и сега кога идам двобој нема ништо така ли треба да биде ако е така дали може некаде да видам кога ке се изигра тој натпревар плус еден ти пратив на тебе кажи ми дали ти е стигнало мојот челенџ... плус мојата сезона сега заврши и каде можам да си сменам спонзор
  полека се снаоѓам сега за спонзорите може ли да ги сменам или тешко...ај кажими како ти се вика тимот и прати да изиграме еден челинџ да видам како оди....ај прашај го тој другарти да ме стави во пријателска лига ли како беше акко може..избриши неколку пораки за да можам да ти пишувам
  хахаха, малку поголема слика да кладеше xD

  иначе еднаш пишав за светсково вчера, и Србија ме еб*.
  Брат ај ако не си заинтересиран веќе за footballidentity прати ми име и пасворд еден другар ќе го игра твојот профил.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom