Eddie_rebel
Поени од реакции
339

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  П.С. Дај книгата што ми ја вети. :pipi:
  H
  Синди ма, ти реков јас за џебовите??? Чекај тетка ти да ги види, одма ќе те затвари кај логорашите. :pos:

  Позз до твоите и кажи им дека и јас мислам исто! :)
  Држи ентузијазмот само ќе биде акцијава одложена поради презафатеност :/

  Инаку, еди ребел, ако сакаш да се фатиш за оро :)) одбери некој период прочешлај го форумов за суштински информации и направи копи-пејст (сосе слики) . нема рок за ова така да ќе се собере материјал и ќе завршиме важна работа
  H
  Не сум го нашла, вчера не се прибрав дома :) т.е. се најдовме на фб пред некој ден, ама на ѕид :pos:
  H
  Утре до 11 сум во градинка :) Значи од 12 па натаму :)

  Тебе??? :pos:
  H
  Денес нема да можам, утре. Денес треба да средам презентација за утре. Ќе имаме гостин од Британија, па ќе морам да го презентирам приектот и да ги оправдам парите што ги лапнале. :pos:
  H
  Ребел... :pos: Денес прати ми ги тие за средување.

  П.С. It`s Raining Men
  H
  Уф, :vozbud: штом ќе пиеш Кока Кола договорено :pos: само гледај побрзо да доаѓаш наваму, да не се заборавам од чекање за пиво :pos:. Ако не сум на нет, титни! :) Можеш да ми ги пратиш кога сакаш, ќе ги средам. :smir:
  H
  Јас спамирам :) Идам по ред и на сите им честитам Велигден, освен на оние за кои не сум сигурна :pos:
  Сега си легнувам, се читаме утре.
  Поздрав по дома. :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom