Eddie_rebel
Поени од реакции
339

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Веќе се помрднати одредени кругови Еди, се работи на иницијативава а твојот предлог совршено ни се поклопи.

  Мора првин една кампања по нетов за да се разбуди малце народов, па ќе преминеме кон посуштински дела.
  еј бате...дали можи да ми дадеш skype, facebook, msn шо било да те контактирам за нешто сакам!
  tnx
  :)


  Пораката е прекратка. Ве молиме зголемете ја пораката на 4 карактери (букви).
  еми фала брат ми...ќе видам дали ќе пробам, ама сепак мислам дека многу тешко...
  а мостот со затврени очи го поминваше така?...знам во бугарија дека постои таков мост а за кај нас не сум чул:toe:
  брат ми, дај бе жити се прашај го другар ти за магијава со оџата, оти у незавидна ситуација сум :smir:
  функционира на НЕмуслимани така?
  Фала за поканата. поздрав до сите гласачи , и нека продолжат по остро и по офанзивно!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom