Eddie_rebel
Поени од реакции
339

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • T
  Уживај, ќе тера вака. Среќни празници.
  Па пошто блогот ке ми треба да за типување на спортски натпревари,а сите типери имаат таму да не сум поразличен :icon_lol:
  T
  Колку е мал светот, баш од таму го преземав. :)
  Дали ја имаш сликата без текст да ми ја пратиш за да можеме да ја искористиме со мали корекции на текстот на други јазици? :)
  T
  Благодариме за линкот. :)

  Пред некое време ми го дадоа филмот.
  H
  И јас го сакам Скопје, особено денес, кога нема да видам бел ден. На саем сум од 11 до 7. ЌЕ РИКНАМ!
  М
  Неможам да го најдам она.. знам нешто со видот беше.. демек фиромизирањето може да ти го оштети видот така нешто ..
  Ако ги чуваш во ПЦ те молам разгледај
  М
  Поздрав другар, кај беше темата знам имаше поставено креации нешто пример FYROMING SUCK и слично..
  кај може да ги најдам тие слики ?
  Приметив ама темата ја нема нигде скрос е избришана...Баш ја побарав во канта ја нема имаш идеја зашто?
  Кажи како да помогнам друже? ќе го споделам на ФБ постот од твојот блог и ќе замолам да се прати мејл не ми текнува што друго би направил ако имаш некоја идеја слободно кажи.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom