шарко
Поени од реакции
52

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  zgolemi gi bukvite od teksto sto go imas postirano na temata za nepoznat grad vo kina
  Имам јас готови материјали само ќе пратам нешто скромно (но важно) колку за старт па како ќе оди така ќе се праќа и повеќe.
  Држи ентузијазмот само ќе биде акцијава одложена привремено поради презафатеност :/

  Инаку, еди ребел, ако сакаш да се фатиш за оро :)) одбери некој период прочешлај го форумов за суштински информации и направи копи-пејст (сосе слики) . нема рок за ова така да ќе се собере материјал и ќе завршиме важна работа
  Шо напраи шарко собра екипа? Ако не си и ако те држи ентузијазмот да ти пратам некое текстче да преведеш ко за проба да видиме како ќе иде?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom