dragonsky's latest activity

 • dragonsky
  dragonsky одговори на темата Фан Клуб: Шпанија.
  Нек се множат
 • dragonsky
  Тухел е слободен...
 • dragonsky
  Хејтери, зашто не се договоривме сезонава да праиме еден собир? :D Без разлика дали во Скопје на пиво гледајќи на ТВ... или во Минхен...
 • dragonsky
  dragonsky одговори на темата Фан Клуб: Челзи.
  Пет утакмици по ред без победа, три порази по ред. А само пред пар години размислувањето беше дека треба да се намали разликата со Сити...
 • dragonsky
  Специјален поздрав за селекторот кој од првиот ден на секоја катастрофална одлука, замена, утакмица и резултат одговараше со "Добро...
 • dragonsky
  Ако има вистина во ова што го викаат од ВМРО за Ковачевски тогаш... Не знам. Ми се грози. Особено ме погоди пошто вујко ми сам, без...
 • dragonsky
  dragonsky одговори на темата ATP тенис - општа дискусија.
  Малце језиво е што сум прател 17 годишни црнчиња пред 7 години, ама еве, моето предвидување се оствари. Секоја чест, 1/2 финале на...
 • dragonsky
  dragonsky одговори на темата Фан Клуб: Челзи.
  Дер ис но пашн, дер ис но вижн, дер ис но агрешн, дер ис но факинг мајндсет ин дис футбол клаб. Натинг ис дер. Ват д хел ис дет ин дис...
На врв Bottom