dragonsky
Поени од реакции
73.528

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • G
  Оваа ти е стара лига одамна им е почната, новата уште не е креирана..
  Боки и Огнен, со мене беа на факултет, увек и на паузи едниов маваше ритам другиот битбокс :D
  Џ
  Debilni postovi aaa? Akoooo, samo taka :'(
  dragonsky
  dragonsky
  Да едитирам ако не "Лајкам дебилни постови....и од оние на Џинџер" :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Corvus
  Алелуја со некој да делам исто мислење за работа во САД, им ебам бескичмењаците да им ебам :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: dragonsky
  dragonsky
  dragonsky
  А бе уствари идат повеќе да видат свет...ама некои што стварно мислат дека работење 2 работи у САД е подобро од една работа на која што си го прчиш пола работен ден, се стварно бескичмењаци :D

  Барем ја лично знам дека да идам у сад ќе немам енергија да видам што се дешава од работење..
  dragonsky
  dragonsky
  Па неам ја правено вакво видео :D

  Јбг, сајтов е заебан за вакви видеа, можеш само да направиш видео што ќе се гледа на сајтот а не и видео што ќе ти биде аплоудирано на јутјуб....едино ако најдеш начин да го симнеш од сајтот видеото.....ако најдеш кажи :D
  ElNinho
  ElNinho
  Нејќе, само на страната сака.

  Али мене нејќеше ни така, причината била јер мора на латиница да пишуваш.

  На кирилица јок :DD
  dragonsky
  dragonsky
  Дава и на кирилица бе...само ќе ти се појават хиоериглифи наместо букви мислам :D

  Да бе...не даваше ова на кирилица...тапа, мора да се направи еден сајт за вакви клипчиња пупут хитлер
  Шо ми ги лајкуеш велешките пиЌиња ? :D
  dragonsky
  dragonsky
  хехе така, пошто велес загаден воздух има, дишеле нечисто, па малце грло да им прочистам хехе
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Corvus
  Шо кладба изгуби за аватаров ? :D
  Џ
  Џонтра Волта
  Што убаво ти кажа. брејјјј
  Чудо од одговор хехе
  dragonsky
  dragonsky
  Фала за коментарот Џонтра да не беше коментаров твој немаше да видам дека ми пишал Кемба.. (сериозно прв пат го гледам постов)

  Ваљда и на 7ми април сум го имал истиов...

  Немам изгубено кладба бе, онака си го ставив, нели научи дека ја си ставам онака рандом аватари :D
  Џ
  Уште ми е смешно што си мислел дека сум мажена. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: KembaW и dragonsky
  dragonsky
  dragonsky
  Ако бе..смеј си се :D
  dragonsky
  dragonsky
  Еден ден ќе се омажиш стварно, и ќе го видиш постов и ќе речеш во право сум бил дека уште од дамна сум приемтил дека си била за во брак само :D
  R
  Имаш акаунт на reddit.com?? :D
  Ron Burgundy
  Ron Burgundy
  неможам да го сфатам искрено :D
  R
  red.devil
  Видов еден артикл беше пишуван од никнејм dragonsky. :D

  Ништо страшно, не сум од полиција.
  R
  red.devil
  Не стига инфо кога се пишува на ѕид... (n)
  Мене да ме стаиш у најготвачи, е тоа е виц на годината. :P

  Се зезаш така? :D
  dragonsky
  dragonsky
  Не бе, 3 пати дали ја имам отворено темата само Леандра ја памтам со сигурност и тоа дека она ги отвараше темите...женско си..па ајде 50-50 имав шанса дека ќе те погодам :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Corvus
  Вокерка
  Вокерка
  lol јас ни 3 пати немам отворено. :D
  Едно време на форумов владееше мислење дека мажите се подобри готвачи од жените. :))
  dragonsky
  dragonsky
  Е видиш ја ниеден готвач не знам..Сунѓерот само и тоа што го спомнаа у темана :D
  H
  Дали тоа Зоки има нова фризура и носи наочари, или јас сум се препознал денес :D Те видов коа поминуваше крај фонтана :D
  H
  HoT IcE
  бев сигурен дека си ти жими се :D
  dragonsky
  dragonsky
  Ау кој знае колку му е лош животот на него..ем грд, ем наочари..само фризурата можеби би го извадила :D :D
  H
  HoT IcE
  Зоки знаеме дека си педер, ама комплименти не се вадат на овој начин :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom