Carter
Поени од реакции
3.772

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Аха,да.. :) Едвај чекам,планирам да го глеам тој меч.. Имам неколку миленици во младинците :))

  Едит: У 12? Ццц,курац..
  #8561

  Не знам баш како иде работата,ама младинците на Манчестер освоија во нивната група,излеа во 4 групи се,па сеа ќе се игра 1/2 финале плеј оф и финале.. Може и Манчестер-Арсенал да е 1/2 финалето :):):)
  Абе шо бара мојов цитат тука напишан од членов под мене :)
  А и сакав да те прашам што толку те изнервирале навивачите за Манчестер
  Утре можеби ќе изгубите ,Арсенал можеби ќе тепа,шансите за тоа да се случи се големи и ќе се изедначиме со бодовите ,а ти тука ми кажуваш вицеви Арсенал немал шанси за титула :pos2:,во најмала рака имаме шанси исто колку и вие
  За години лажирани да , но Кану нема теоретски шанси да биде 49 ...
  Што со тоа сакаш да кажеш? Дека лаже за годините и игра со 49? Па на 49 ќе изгледа мн постаро бе:/
  A
  Има двајца Игоровци еден е паралека б јас сум д...
  Како не те мрзи да се замараш со оној аршесавин. ЈАс право да ти кажам во последно не му ги ни чтам постовите затоа што како што кажа во постот многу е некултурен и негативен.

  Поздрав
  Ха ха ха, сељачини прости!(чест на исклучоци на тие што знаат асално да реплицираат, без разлика дал го сакал тој играч или не.) Мораш да им нацрташ све за да сватат у пм. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom