Bianconero vero
Поени од реакции
6.724

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти кажав дека ке се зголеми разликата :) шала на страна ако играат вака Јуве против Интер во дербито,тешко нив. Поздрав :)
  Така е у право си,мора така да видат малце дека знаеме дека не сме будали да не мота еден Хари,:mad:
  Пеер се согласувам,потпуно си у право,камо јас да имав срце ко тебе така.алал да ти е.
  хаха да ти кажам мене мн мерак ми се напраи кога ги напраи сите тие киксови денес и тоа на негов љубилеј хахахах.... :)
  и ако де истреси се тука на фан клуб ќе те казнат ако пцуеш...тука моеш ваљда на раат хах
  Се заебаа што го продадоа Мелберг сега Канаваро нека им седи.... не смееше после добра сезона Мелберг да го шитнат така :)
  G
  Глуп е како точак, али ако. Мене ми е интересно да ги исправам на прав пат изгубените души. Сељак е у душа, од кога ги елиминиравме Интер му пишав на профил и се му изнакажав со факти колку е глуп, не се разбира и тн. А овој ми врати со пцуење се по список. Триумф на големо. :)
  Браво за добро прифатениот пораз и прикажаниот дух во Челзи темата, фала и респект :)
  не се замарај со дегенчево ибра сум пробувал и друг пат да му обjаснувам глуп е - не сфаќа :helou:
  Fala, dobro ve najdov:D Me baniraa posle Cagliari odkoga provocira nekoi ne se sekavam bas koi, i gi opcuv jas vo taa nervoza i taka :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom