Bianconero vero
Поени од реакции
6.801

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Што не го пријавите мрсулон Златко,ви се утепа од јадење гомна во фан клуб.
  хаха, класичната грешка со замена на идентитет :pos: Еднаш носев аватар на Ибра во фан клуб Реал, кога играа со Милан, и јадев бурек нешто за Милан и добив коментари: конечно еден реален фан на Милан! А во имево ИНТЕРИСТА со големи букви... :pos:
  Ептен го поштувам капитенот, еден од ретките капитени со толкава пасија за клубот и победа. Секоја чест. Сериозно :)
  С
  што сакаш да кажеш со ова сега?Јас не бев у право со постот?
  ок друже сепак секој има свое мислење а тоа шо диего прегоаараше наводно тајно без знаење на клубот ... тоа никој не го коментира само јуве дека е крив ... не сте во право ни еден ... ниту еднаш не кажа диего ... дал сака да игра во јуве секогаш резервирано... никогаш не каза дал се шпекулации или не ... сепак останува да видиме мај шо ке биди ...
  хехехехеххе супер супер брат мене ми е криво шо не паднавме со некој од нашиве екипи да можевме да ги гледаме јуве иначе ако идаш ох дај ке се видиме
  Не се замарај со амебата боки..нека јади колку сака ионака нема друга работа....кај и да е ќе реагираат модераторите па нема потреба да си ги трошиш нервите со таков идиот како него!
  M
  И Италија сакаше да им ебе матер на цел свет, ама се задоволи со западна Албанија /.. XD
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom