bayernfanatic
Поени од реакции
5

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Семос се запишав, зошто повеќе го фалеа и во повеќе држави е признат и подобри сертификати нуди, пред се е Gold партнер на Адобе и Мајкрософт. А задоволен сум, но мислам дека можат и подобро. Многу добро е тоа што и ако не разбереш ти објаснува ако треба и после часот додека не сватат сите не продолжува понатака... Така да јас ти препорачувам Семос, а за Александрија не знам како е искрено :)
  Н
  Даре, во 8 ќе дојдам, не сум дома и никако не можам порано да стигнам. Се гледаме таму. Поздрав
  Брат, јас недоаѓам спремам испит за во Среда, а и Bavarec нешто не беше сигурен за утре. Слушни се со двајцата Бажевци па се договорите
  Н
  Пер, дај ти кажи ми шо напрајвте за утре, овај Баже нигде го нема да пиши
  Даре како да дојдам до бесплатни карти(слушам ти го имаш начинот:pos2:) за Германија:Англија.Слушам ќе идете со Никола и Баже па дај да ви се приклучам??? Просветлиме...
  Запознаен сум, истиот форум имаше и блог кој престана да работи.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom