Кајгана форум

Barto
Barto
Здраво и натебе.
Не, никогаш не одам во теретана :)
2
~2A
Шо висина/тежина си?
Какви вежби правиш...? :))
Barto
Barto
75 кила, висина окулу 1.85-6 ваљда..
Иначе тренирам џкд и склекови, стомачни ,вратило и трицепс само тоа :)
Ако те интересира пиши ми во инбокс детално се ке ти објаснам :) И ке ти пратам слики одмене :)
На врв Bottom