Ал 
Поени од реакции
806

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • bruz, izvini so ti pisuam tuka u komentar, ama vo sandace ne te dava za da ti pratam poraka :$
  Da ne imas nekoj dolar na fiverr da mi kupis gig? Mi padna rating na 50% picku mater :/
  Ал 
  Ал 
  Ќе има во следните неколку дена, да ми ги ослободат завршените нарачки. Ако не ти е итно, почекај и ќе средиме одма.
  Брзии
  Брзии
  фала многу, нема проблем не ми е итно :)
  пријателе гледам дека ги разбираш работиве па сакав да те прашам нешто.3D дизајнот ми излгеда примамливо и би сакал да почнам да го учам9 (во моментов не знам ништо).каков совет би ми дал,има ли просперитет или веќе ми е касно ???
  Н
  Само да ти кажам дека си ѕвер ѕверосан. Мн ја поштуам твојата in your face психологија, welcome aboard brotha. :D
  Н
  на мајка ти љубовникот
  Што фирма водиш пријателе, ако не е тајна?
  Ал 
  Ал 
  Главна дејност е продажба и сервисирање на компјутерска опрема, но се работи и 3Д дизајн. Тоа барем во Македонија. На интернетот го работам она што најмногу се бара.
  JohnKav
  JohnKav
  пријателе здраво може некако да контактираме на фб на пример Марјан Стојанчевски сум јас поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom