Barto
Поени од реакции
1.250

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј ако многу сакаш да билдаш постови тогаш најдобро место за билдање ти е Играчница
  Од искуство ти кажувам :D
  Barto
  Barto
  Не бееееееееееееее...не е интересно таму...мене најубаво ми е да тролам во чек дис аут :D
  спремаш некое интро и одма почињаш со теми за сони вегас :D шо е иначе воа со кантерот? сервер нешто? ако имаш сервер со асални админи (кај шо нема да ме банираат заради „чит“) идам одма
  P
  Pluh
  од велес си ?
  Barto
  Barto
  Не се секирај админите не ги бираме туку така,туку ги бираме преку конкурс и треба да знаат многу многу за да дојдат до таа позиција :)
  А и ние шо сме 2-цата главни администратори сме малце строги сонив за да не се распуштаат...
  Barto
  Barto
  Да,од велес сум :)
  Пријател,ич не си во право тоа со купирањето уши дека ќе слуша послабо,ама ич.
  Се е до карактерот на кучето,како ќе го научиш од малецко така,ушите и опашот од кроз друга причина се купираат :)
  Barto
  Barto
  Па добро тоа е една причина јас знаев и за тоа ама иначе немој погрешно да ме сватиш,воа ми е само што ми пренесувале не тврдам и не ме фаќајте за збор и да ме клеветите :)
  Doc Holliday
  Doc Holliday
  Не не,далеку било од клеветење,само сакав да те исправам :)
  Barto
  Barto
  Сепак,фала :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom